• Pohádka

Chantal Poullain, moje životní odysea (2023) (TV film)

Krásná zvenku i zevnitř, neznám hezčí ženu v naší kotlině. Talentovaná a ten vkus, ještě jsem jí neviděla špatně oblečenou. Když jí srovnám s našima herečkama, co vystrkují starý kozy a zadky, oblíkaj se jako hastroši aby zaujaly....velká poklona a dík, paní Chantal.

Eliška a Damián - Epizoda 3 (2023) (epizoda) odpad!

Oddychový seriál, člověk si fakt oddychne, že už to skončilo. Ani žehlit se u toho nedá.

Eliška a Damián - Epizoda 2 (2023) (epizoda) odpad!

Až se Prima zbaví Lenky Hornové a na ní napojených neumětelů, uleví se Primě a hlavně divákům. Scénáristka co zamrzla v 90 letech je zlo.

Osada - Epizoda 2 (2023) (epizoda) odpad!

Ani jeden z herců není komik ani okrajově. Nesvačilová jede dál stejnou lajnu jako v těch idiotských reklamách, kulení očí, pitvoření.. je to víc k pláči než k smíchu. Všichni do jednoho by se měli spíš stydět, a Kolečko nejvíc.  Za mě - ODPAD.

Osada - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

To je marnost. Příběh nula. Jen pár pitvořilů pobíhá kolem rybníka a hází po sobě nevtipný věty. Že Prima cílí na idioty chápu. U čt mě to štve.

Iveta - Smím dál (2023) (epizoda)

Z Ivíska se dělá hodná, čistá dušička, které lidé kolem ní nerozumí. Ani zmínka o tom, co to bylo opravdu za cvikýře. https://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/24299/iveta-me-hrozne-ponizila.html

Červená (2017)

Nádherná, talentovaná a silná žena. Krásný dokument, určitě se k němu znovu vrátím.