Neviditelný (2020)

Slabši film. Děj příliš utahaný, hlavní hrdinka neskutečná socka, řada vražd byla naprosto nepřirozených. Jedenkrát a dost.

Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

Zajímavý nápad na filmeček. Musím uznat, že Rachel byla docela dobrá, ale Farrel mi zde moc neseděl. Dějově film ničím nepřekvapil. Jelikož to měla být komedie, chybělo mi více srandy. V čem však musím tvůrcům zatleskat, je závěr filmu. Celou dobu jsem přemýšlel, jak film skončí. Bude to typický slaďák a Islanďané dobijí svět výhrou v Eurovision song nebo to bude propadák? Konec mě však velice mile překvapil. A jako bonbónek na konci byla závěrečná písnička, která by si zasloužila minimálně nominaci na Oscara!

Ten dvanáctý (2017)

Velice silný příběh o hrdinství obyčejných lidí. Snad si filmaři moc nevymýšleli a já můžu věřit, že se toto skutečně stalo.

Lék na život (2016)

Dlouhý a navíc dost zmatený film, který by si zasloužil více svůj děj blíže vysvětlit.

Gentlemani (2019)

Parádní filmový zážitek...

Podezřelý (2013)

Film to není špatný. Dívat se na to dá. Ale potenciál nebyl v plné síle však využit. Při honičkách v autě byla docela nuda, bitky byly tak rychlé až chaotické. Střílečka klasická. Takový průměr, který však nezklamal.

Mizerové navždy (2020)

Název filmu mi moc nesedí. Asi bych jej změnil na Mizera navždy. Lawrence pouze sekunduje ve stínu všech ostatních. Určitě to nebylo špatné. Sice občas nepravděpodobné a dějově zvláštní, ale nechyběla sranda a řekl bych, že i akce překonala kecy obou protagonistů.

Výjimeční (2019)

Co na tom bylo srandovního, že je tento film veden jako "komedie"? Na mě moc nudný film...