Andaluský pes (1929)

salvador dali??? dokonaly umelec je to a tento film? nadhera, nic ine len cista kruta nadhera a nepochopitelnost v istych momentoch.

Bruno (2009)

hahahaaaaaaa! gratulacia k tak vybornemu dielu akym je tento film. co tomu chyba a preco je to odsudzovane? :D netusim no. a pekne nahe muzske tela :D hmmm juuuj ten chlap inak vie co robi.. uz davnejsie som sa do sacha barona cohena zalubila :D neboji sa a to je na tom to naj!

Hedwig a Angry Inch (2001)

asi 4 ale mozno aj 5 hviezdiciek. nie som si ista. ked som tento film pozerala vizualna krasa ma pohltila a ja som nevedela kde som. takze ok dam 5 hviezdieciek. !

Opilí slávou (2006)

film ktory som mozno az tak nepochopila.. co mi je luto ale myslim ze slava by nemala cloveka zmenit ani by sa tym nemali zmazat priatelstva ako sa to trosku udialo tu. nezalezi ako sa clovek dostane k uspechu. ved aj tak musi raz ukazat vlastny talent a raz bude stat sam pred vsetkymi ludmi len s tym co dokaze a je jedno ako to dokazal. pochopila som postavu steva buscemiho. bol to obycajny nestastnik ktory len chcel. nuz ale aspon ze nakoniec sa to akosi vyriesilo. tento film je u mna na pomedzi realnosti a nejakej neexistujucej vyfantazirovanej neviem co :D

Glen, nebo Glenda (1953)

milujem toho nestastnika co tento film natocil. aj ja chcem byt raz taka reziserka aky bol on reziser. neviem komu sa tu co nepaci. na chapanie tohto filmu nie len co sa tyka deja ale hlavne co sa tyka jednotlivych obrazovych vsuviek treba mat asi velky cit, pochopenie a nieco ako inteligenciu.

Futurama (1999) (seriál)

4 a pol hviezdicky tomuto inteligentne naivnemu az krasne hlupo vyznievajucemu futuristickemu serialiku :D :D ako sa do tohto niekto nemoze zamilovat? :P

Klub rváčů (1999)

pre mna je to vynikajúci film. nemam rada brada pitta ako herca, ale tu mi to bolo jedno, pretoze mi az tak nevadil. s edwardom nortonom boli dobrá "dvojica". je to fakt film na zamyslenie, ma obdivuhodny scenar. tento film sa da pochopit na vela sposobov ale hlavne ho treba prezit a nie len pozriet si ho..

Zápisník jedné lásky (2004)

obcas citim ako sa branim romantike. bolo tomu tak tu i pri tomto filme. pre mna ma byt uz ked romanticky film, tak trosku iny! sice niekedy som si povedala: ano mohlo sa to ozaj stat aj tak je tento film pre mna skor zaujimavou bachorkou. nuz zdalo sa mi to trochu dlhe a to tomu celemu zazlievam lebo nemam rada ked sa pri filme nudim co i len niekolko minut.