Pom Poko (1994)

Povedala by som, že je to dosť kontrovezný kreslený filmík, ktorý ukazuje aj veci nie veľmi pochopiteľné pre detského diváka. Pre mňa to bola dosť zvláštna "podívaná", ale napriek nedostatkom, ktoré vidím v neostýchavosti autorov dávam 5. Na konci som totiž musela plakať!

Do naha! (1997)

haha tak tento film ma dostal uz len preto ze bol uleteny. ved nie je celkom normalne ak nejaki pochybni chlapici chcu byt striptermi. no podarilo sa a bolo dobre aj pekne :D

Titanic (1997)

nadherna je scena ked leo kresli kate nahu :D no co uz proste tam je to take velmi intimne a pritom umelecke. ale samozrejme cely film ma toho vela do seba ved je to titanic!

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

prostredie, herci, udalosti.. dokonalost je slovo ktore sa mi tisne na jazyk. pocujem len zvucku tohto serialu a uz som v inom svete.

Modrý samet (1986)

ten umely vtacik na konci bol skvely.. hmm :D haha nie.. k tomuto filmu niet asi velmi co napisat. hovori za seba.

Sloní muž (1980)

Neviem čo k tomuto filmu ešte treba povedať iste ho však treba vidieť. Je to dramatický príbeh muža netvora, ale rozhodne to nie je nudne spracované a ani prvoplánové ako mnoho iných filmov čo by chceli byť drámami. Veď to nakrútil Lynch.

Mulholland Drive (2001)

akosi neviem ci som aj zazrela toho trpazlika co sa tam stale spominal. ale to nevadi. hmm :D ved tam bolo co tam byt malo proste Lynch.

Ed Wood (1994)

mnamky filmik..

Devátá brána (1999)

nechce sa mi ani verit ze tento film ma 127 minut. pri inom filme takejto stopaze by som asi uz odisla :D je to fakt mozne ze by som sa nudila. ale tento filmik absolutne nie je nudny a je zmysluplny i ked ide o fantasy.

Dracula (1992)

prekrasny pribeh o draculovi s vymikajucimi hercami