Muž jménem Otto (2022) odpad!

Můj vztah k takovýmto scénáristickým impotencím, kdy se vezme úspěšný film a jen se doslovně o rok dva (či v tomto případě sedm let) později přetočí s jiným hercem, je dostatečně vyjádřen ODPADem v hodnocení. A jako takový by mi Otto nestál za jediné slovo, ale prostě musím vyjádřit pohrdání vůči české produkci, která za tuhle kopii vyhodila prachy. Kopii zcela zbytečnou zejména při srovnání se švédským originálem!

Hamis a baba (1991)

Ať už byl film o čemkoliv, ať už se vám líbil, či nikoliv, pamatovat si ho bude kvůli NEJVĚTŠÍM DUDÁM v dějinách kinematografie - a to včetně té pokleslé začínající na písmeno P, do samotné smrti úplně každý. Podprsenku na něco tak obrovského, co odhalila v rámci pátrání spolupracovnice maďarské policie, šijí asi jen firmy vyrábějící horkovzdušné balóny.

Honor Society (2022)

Dobře zvolený záporák. Slizkého tlustoprda s nohama do X jsem nesnášel ještě dřív, než na něj vše prasklo. Dokonce tolik, že jen kvůli němu nedokážu dát víc než dvě **.

Miracolo italiano (1994)

První povídka super, ostatní stáhly celek do průměru.

Junkyard Dogs (2022)

Sám doma, kde battleplan sestavil rodinný pes + v hlavní roli Denise mrskající půlmetrovými umělými řasami. Občas se jí taky napíchanými rty povede vykouzlit něco vzdáleně připomínající úsměv, kterým oslňovala před dvaceti lety. Asi je i jedna * moc, ale mně se tahle holka kdysi fakt líbila.

Daleko od domova (2019)

Někomu vadí průměrnost, někomu hloupost fotbalu, mně multi kulti agitka. Blond = rasista, nejvíc blond = největší rasista! Pálej´ do dětí nejtěžším kalibrem. Imigranti, ekologie, gender ... jen homosexuálové chybí.

La Smala (1984)

Jak vidět, zapalování aut bylo na předměstích nejoblíbenější kratochvílí francouzské mládeže už před čtyřiceti lety, kdy je ještě obývala pouze bílá spodina.

Šans (1984)

Dobrá sci-fi komedie.

Bla Bla Baby (2022)

Komedie s roztomilými batolaty je sázkou na jistotu ...

Romina, VTM (2023)

Rumunský pokus o hudební teen comedy s hrůzostrašným balkánským elektro popem a ještě příšernější domorodou ťyk-ťok plastik sůpr stár Cristinou Pucean.