V hodině rysa (2013)

Náboženství nejprve zlomilo dědu, ten pokřivil svoji dceru, ti oba pak zničili malého kluka. Vše vyvrcholilo dvojnásobnou vraždou.  Jestli je někdo vinen, pak faráři!   A bude hůř. S pomocí Boží, ve jménu Alláha všemohoucího, Višny ve všech jeho inkarmacích i Budhy.

The Green Woman (2017) odpad!

Australská kinematografie je jen o pověstný chlup lepší než kinematografie kanadská. A to dosvědčuje i Zelená žena.

Águila Roja, la película (2011)

Může mi někdo (nejspíš divák předchozího seriálu) objasnit, kde se vzal v polovině 17. století uprostřed španělského království ninja? Resp. kde španělský šlechtic objevil cestu bušidó, či kde sehnal katanu?

Groznyje noči (1960)

stejné téma též viz https://www.csfd.cz/film/131595-bez-prava-na-porazku/

Connectés (2020) odpad!

Nekoukej na Amazon Original! Nekoukej na Amazon Original! Nekoukej na Amazon Original!    Kolikrát už sis to kruci říkal!!!

Tutta colpa di Freud (2014)

Tak to vidíte, homosexualita ve filmu nemusí být jen otravná. Ale proboha proč to má dvě hodiny??

Svá k svému (2017)

Myslel jsem, že vlezlost židovské homopropagandy filmu Láska je košer už nic nepřekoná. Jak já se mýlil!

Couleur locale (2014)

Zábavná pohádka o napravení jedné zdánlivě nenapravitelné rasistky.  +++  Je jedna země na východ od nás, kde se něco podobného bude rovnat zázraku. Marianne by kdysi "jen" volala policii, kdyby jí někdo řekl, že se v jejím bazénu koupou "negr a nelegální imigrant". Na Ukrajině chce několik milionů lidí už třicet let každého, kdo nemluví po jejich, věšet a podřezávat.

Malach Shel Ima (2016) (seriál)

Nadějný rozjezd, ale po 2-3 dílech to šlo dolů a samotné vyvrcholení seriálu, kde se věnuje tolik pozornosti pro vyšetřování nepodstatným - dokonce i nevysvětleným - detailům (pořezaný Amnon, ...) či přímo celým s příběhem naprosto nesouvisejícím dějovým linkám (selhání gynekologické ambulance, dvojnásobná vražda Sharona Sagiho) bylo vyloženě zklamáním.