• Rodinný

Zabijáci (2014)

Ještě temnější příběh než v prvním filmu a výborně propracované ústřední postavy. A flashbacky tomu dodaly tu správnou gradaci vodítek pro diváka.

Jason Bourne (2016)

Nic nového oproti prvním třem filmům, možná jen větší využití moderní techniky. Takže ano, díky, rádi jsme tě zase viděli, Jasone, ale možná je načase zmizet ze scény úplně.

Jack Strong (2014)

Silný příběh, který chytí a nepustí až do závěrečných titulků.

Záškodníci (2016)

Musím se přiznat, že jsem většinu času tápal. Většina věcí divákovi dojde během filmu, ale jakým způsobem. Po akční stránce docela ušlo, ale jako krimi rozhodně ne.

Spící agent (2015)

Trochu akce a trochu humoru - dohromady by to fungovalo, ale ne celou hodinu a půl.

Kurýr 2 (2005)

O level ujetější a za vlasy přitaženější než první film. Tam, kde v jedničce člověk kroutil hlavou, ale bavil se u toho, tak tady zůstalo jen u toho kroucení hlavou. A taky tu chyběla nějaká nezapomenutelná bitka, i když snaha byla.

Matrix (1999)

Pamatuji si, když jsem si od spolužáka přinesl Matrix na originální kazetě domů a koukal se na něj s otevřenou pusou od začátku až do konce. Od té doby jsem ho viděl ještě několikrát, ale nedávno jsem zjistil, že jsem ho ještě nehodnotil. Byl jsem zvědavý, jestli náhodou nezestárl... a ono ne, pořád mě to baví.