• Rodinný

Legendy Polskie: Jaga (2016)

Sousedům z Polska se povedlo vytvořit velice pěkný krátký filmek. Palec nahoru

T2 Trainspotting (2017)

Skvělý film, který rozhodně nedělá ostudu svému předchůdci. Postavy se vrátily v plné parádě, vtipné momenty byly opravdu vtipné a jen tak na okraj, neuvěřitelně jsem si užil tu angličtinu.

Číslo 5 žije (1986)

Jeden z oblíbených filmů mého dětství. Bavil jsem se i po tolika letech

Sebevražedný oddíl (2016)

Postavy zajímavé a jejich vykreslení uvěřitelné. Proti tomu příběh je nemastný neslaný a musí si hodně vypomáhat vysvětlováním.

Vřískot 3 (2000)

Hodně špatné zakončení trilogie. Tam, kde jednička bavila zajímavým vrahem a finálním rozuzlením a tam, kde se dvojka snažila pokud možno nenásilně navázat, tak tam všude trojka prohrává na celé čáře.

Catty Cornered (1953)

Tweety unesený gangstery a Sylvester pokoušející se ho získat, ale určitě ne, aby ho zachránil

Mexican Mousepiece (1966)

Daffy se pokouší zbavit myší a poslat je hladovějícím kočkám. Jenže je tu Speedy Gonzales, který mu v tom zabrání

House Hunting Mice (1948)

Dva myšáci Hubie a Bertie vlezou do moderního dobu a snaží se obelstít elektroniku. Docela zábavné

Dust of War (2013)

Zbytečný film. V hlavní zápletce obrovské množství děr a nelogičností, v chování postav jakbysmet. Celý film čekám na vysvětlení a ono....kulový.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Tak mám z tohoto filmu takové rozporuplné pocity. Na jednu stranu mě to bavilo a vydržel jsem celý film víceméně napnutý. Na druhou stranu ale zůstal takový zvláštní pocit neúplnosti nebo povrchnosti. Minimálně to však ve mně vzbudilo zájem přečíst si předlohu.