O poklad Anežky České (1993) (pořad)

Ano, přehrávané scény jsou vyloženě tragické... Ale jako malý jsem to miloval. :-)

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Tak tohle je moc. Nejhorší pořad všech dob, jehož samotná existence mě uráží a vzbuzuje opruzení mé nebohé zadnice. Tfuj tfuj tfuj a ještě jednou tfuj. Celý to i se štábem zanést iniciátorovi téhle sra*ky do análu!

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

Uměle vykonstruovaný, nebo snad vymenstruovaný?, blábol. Vítězství má vypovídající hodnotu nula nula prd. Nechápu kdo tohle může nějak brát vážně, natož to žrát natolik, aby posílal hlasy.

Eso (1994) (pořad)

Kdysi... Kdysi... Kdysi se na to i nechalo dívat. Při záplavách dnešních mainstreamových šitko-klipů to je naprostá ztráta času.

Ber nebo neber (2007) (pořad) odpad!

Slogan znějící v duchu: "Soutěž, ve které NEzáleží na vašich znalostech ani schopnostech!!!" opravdu docela vystihuje tuhle divnou šitku. Bohužl je to opravdu provar a to motto samo o sobě je debilní.

Jste to, co jíte (2006) (pořad)

Kterak vyžraná prasnice radí lidem jak zhubnout. Bravo Primo, tohle se vážně povedlo. Škoda jen, že není apríl.

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Kvalitní pilot, který opravdu navnadí k sledování následnujícího seriálu.

Grindhouse: Thanksgiving (2007)

Machete je nejlepší, Don't nejujetější, Werewolf Women of the S.S. nejzvrhlejší a na tohle už zbývá jen nejnechutnější.

Grindhouse: Don't (2007)

Asi nejujetější z Grindhousových fake trailerů. Hehe. Don't!