Živí mrtví (2010) (seriál)

Můj nej, nej, nej seriál. Už jsem ho viděla snad pětkrát a pořád ho žeru stejně jako poprvé. V životě bych neřekla, že se podívám na něco, kde jsou zoombie. Jen ze zvědavosti jsem zkusila první díl a úplně mě to pohltilo. Živí mrtví mě baví hlavně pro ty živé, pro charaktery a jednání postav žijících, ti mrtví tomu jen dodávají zajímavou kulisu.

Falešná sláva (2021)

Hodně zajímavý experiment, tohle by měli vidět mladí, kteří sockami žijí. U mě to vyhrál Willie :)

Gilberto Valle: Polda kanibal (2015)

Valle je mi od pohledu nesympatický, jeho pohled mi přijde falešný a proto je mi celkem jedno, jak to s ním dopadne. Hlavní co mě v tomto dokumentu zasáhlo byla ta samotná podstata jeho činu. Myšlenky... jak moc jsou nebezpečné? Jak je kde prezentovat a dělat to vůbec? Co třeba autoři takových těch nechutných detektivek nebo hororů, co ta jejich fantazie, je bezpečná? Po shlédnutí tohoto dokumentu se mi v hlavě rojí spoustu myšlenek. A to mě baví, když nějaké dílo dá podnět mému mozku, aby přemýšlel o něčem, co by ho nenapadlo :))))

Spása (2013)

Z tohoto dokumentu jsem tak nějak zmatená. Viděla jsem až moc postav, žádné tam nebyl věnovaný větší prostor. Kdyby tam byla ústřední postava a její příběh trochu podrobnější, lépe bych se dokázala do osudů těchto lidí vžít. Takto jsem si k nim nevytvořila žádný vztah, takže celé poselství filmu u mě vyšlo jaksi naprázdno. Hlavní emocí byl tak soucit, ale já očekávala že se mi dostane pochopení.

Amonit (2020)

Skvělé herecké výkony, pomalé melancholické tempo. Já jsem si tenhle film užila jako super oddychovku. Díky Amonitu jsem poznala zas jednu výjimečnou ženu naší historie a to je pro mne vždy velkým přínosem.

Amy v očekávání (2020) (seriál)

Amy moc nemusím, ale to já komiky celkově. V tomto dokumentu je ale hlavním tématem její těhotenství a manželství. Obdivuji její sílu a statečnost s jakou se prala s těhotenskou nemocí. Z lidského hlediska ji nelze jinak, než obdivovat.

Znásilňení na malém městě: Příběh Florence Holwayové (2004) (TV film)

Jak to, že toto ještě nikdo nehodnotil přede mnou? To na tenhle dokument nikdo nekoukal? Že by téma znásilnění stařenky bylo až tak moc tabuizované? Síla paní Florance je neskutečná. Velmi obdivuhodná žena. I když jí byl v tak pokročilém věku roztříštěn celý život, tak se nedala a bojovala sama za sebe, ale i za ostatní ženy.

XXLove (2016) (TV film)

Téma zajímavé, obezita a vztahy, ale ty postavy byly takové nijaké, ani jeden z nich nebyl natolik sympatický, že bych mu fandila. Adrian na mě působil falešně a ač hoden obdivu za svoji sílu, shodit 120 kilo je fakt mazec, tak mi svým chováním, na první pohled laskavým, byl fakt protivný. Právě pro výběr hlavních postav ta jedna hvězda.