Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

Mě to moc nenadchlo. Film mi připadal takový hodně plochý, jako by se snažili do té dlouhé stopáže vecpat co nejvíc a přitom se zaměřili jen na povrchní pozlátko a zapomněli jít na dřeň. No a těch hadů tam na mě bylo fakt moc :)))

Přišla v noci (2023)

No, poměrně překvapení od české kinematografie. Tohle bylo hodně skvělý. Aby si člověk tento film užil, chce to trochu empatie, vcítění se do všech tří postav a pak je to emoční jízda. A musím vyzdvihnout výkony všech aktérů, zejména ale obou žen.

Reacher - Season 1 (2022) (série)

Já moc na ty akční věci nejsem, ale ze zvědavosti jsem na první sezónu mrkla. Nebylo to špatný, ale tak jak první díly najely na celkem zajímavou podívanou, tak ty poslední sklouzly do klišoidní nudy. A co jsem nechápala bylo to, jak pořád zdůrazňovali Reacherovu obrovitost, v každém dílu na to padla narážka hned několikrát. Já nevím, asi jsem slepá, ale mně připadal jako vysoký a svalnatý chlap, nic co by vybočovalo z řady běžné populace.

Soudkyně Amy - Série 6 (2004) (série)

U šesté série mi nejvíc vadil kompletně přeobsazený dabing. Jako proč? Hm a vůbec mi tato série neseděla, přišla mi taková uspěchaná a ten poslední díl až moc teatrální.

Hra na oliheň: Výzva (2023) (pořad)

Mě to bavilo moc. Líbí se mi nápad udělat skutečnou soutěž na motivy seriálu. Baví mě sledovat jak  jednotliví účastníci postupně odkrývají své pravé já. Škoda jen vyřazování bez skutečné hry, kdy jen někdo někoho vybere a bye bye.

Chicago Fire - Season 2 (2013) (série)

I druhá série je stejně jako ta první plná zajímavých případů. Velmi mě baví i smysl pro humor hlavní posádky a vůbec jejich soukromý život, myslím, že i ten je svým způsobem důležitý pro to, aby z lidí dělal hrdiny.

Dívčí škola Al Rawabi - Série 1 (2021) (série)

Tak to bylo hodně dobrý. Jasně, z naprosto odlišného prostředí než je to naše, tudíž je třeba otevřít oči i mysl jiným mravům. Ale i tak tato série dobře vystihuje jeden zásadní fakt. Šikana je hrozná věc a pokud před ní dospělí zavírají oči, může se rozrůst do nebývalých rozměrů...

Živí mrtví: Počátek konce - Série 8 (2023) (série)

No, takhle. Sedmička u mě vybouchla na celý čáře. Osmička se alespoň trochu vrátila ke koukatelnosti, ale i tak už mě nebavila. Vrátila se nám Madison, která mě vždycky rozčilovala, z Mo je taky celkem protivný dítě. Nejvíc mě potěšil Troy, no to těšení nemělo dlouhého trvání. Jsem ráda, že už to skončilo, nějak mi přišlo, že už si autoři neví rady kudy a kam to nasměrovat, jen doufám, že ne do LA :)))

Sněžné bratrstvo (2023)

Příběh známý, zfilmování nové a za mě rozhodně lepší. Atmosféra je dramatičtější, tíživější a zároveň víc pracuje s emocemi.

Raising Izzie (2012) (TV film)

Na televizní film to nebylo vůbec špatný, dojemný byl hlavně příběh, když si člověk uvědomí, že byl natočený podle skutečných událostí.