Vulkán v Los Angeles (2017)

No, takhle... Ne, že by to byla kdovíjaká podívaná, ale pro jednou se na to dívat dalo. Chyběla tomu akce, zato konverzaček nevalné úrovně tam bylo na tento typ filmu až dost.

Vánoce u jezera (2022) (TV film)

Konečně taky ústřední dvojice ve vánočním filmu, na kterou se moc hezky kouká. Film je to fajn, romantika z toho stříká na všechny strany :)))

Upír v rodině (2023) odpad!

To byla hrozná k...... Jako chápu, brazilský film, jiná mentalita, ale mě děsně vadil uječený hlavní hrdina s IQ tykve, trapný scénář a ještě trapnější dialogy. Na tento druh humoru opravdu nejsem cílový divák.

Jídlo dělá člověka: Experiment s dvojčaty (2024) (seriál)

Mě dokument velmi bavil. Nejsem vegan, ani mi veganství není nikterak sympatické, ale to, o čem v pořadu mluvili má hlavu a patu. Možná bychom občas nějaký ústupek udělat mohli, minimálně kvůli svému zdraví. A výsledky studie též zajímavé.

Nelíbej muže ve vánočním svetru (2020) (TV film)

Tento film jsem si hodně užila, možná i proto, že byl lehounce humorný, středně romantický a hodně cílený na pomoc druhým.

Romance v Bell Harbor (2021) (TV film)

U tohoto filmu mi trochu překážela hravost s jakou byl natočený. Pět minut stopáže bourají jeden trám, dalších pět minut koulovačka... Ale jinak taková klasická vánoční romanťárna, ničím výjimečná.

Vrah mezi námi (2021)

Filmy inspirované skutečnými událostmi mám ráda, takže jsem si nadšeně pustila i tento. Ale jsem zklamaná. Přišel mi hodně chaoticky natočený. V první polovině jsem se těžko orientovala co a kdo. V druhé už se ta chaotičnost ustálila, ale zas přišla zdlouhavost až nudnost. A vědma už mi tam vůbec neseděla, i když chápu, že jestli reálně rodinu oslovila, tak musela být i v příběhu. No, toto je film, který jednou vidět stačí (a ani to není nutné) a okamžitě upadá v zapomnění.

Jaká je cena života (2020)

Toto není odpočinkový film, je potřeba se na něj soustředit a trochu přemýšlet, aby člověk dokázal přesně vnímat jak se kolo byrokracie točí. Byl to zase trochu jiný pohled na důsledky 11. září a otevření trochu tabuizovaného tématu.

Invictus: Neporažený (2009)

Ještě jsem snad neviděla film, ve kterém by Morgan Freeman neexceloval. Nezklamal ani tady, role Nelsona Mandely mu padla jako ulitá. Film byl skvělý. Vyprávěl o tom, jakou moc má dobrá vůle a lidství, jak jedinec dokáže inspirovat dalšího jedince a pak už se to šíří řetězovou reakcí. Kéž by si každý, kdo chce páchat zlo ve jménu vyšších cílů někdy uvědomil, že dobré úmysly a snaha něco posunout k lepšímu má větší sílu a energii.

Hoši z Abu Ghraib (2014)

Dobrá psychologická sonda do duše vojáka. Asi jsem čekala něco víc dynamičtějšího, ale to pomalu plynulé tempo se zaměřilo opravdu spíš na psychologickou stránku celého příběhu.