Sám v temnotě (2005) odpad!

Ach bože co tohle to je za píčovinu! Tohle je totální sračka! Příběh je totálně směšný a debilní, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je k SMÍCHU!, atmosféra tu neexistuje, napětí zde vůbec není, kamera filmu je špatná a lokace nejsou zajímavé. Za mě 0/10.

Noční lovec (2018) odpad!

No tohle byla ale ohromná blbost! Všechno špatně! Příběh je docela dost debilní, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je spíše k smíchu, atmosféra tu neexistuje, napětí zde vůbec není, kamera filmu ujde a lokace jsou docela zajímavé. No na to že to má 60% tak pro mě apsotutně nekoukatelná blbost! Za mě 0/10.

Kruté oči hor 2 (1984)

Jako prokačování dílu z roku 1977 to je docela špatné pokračování. Ale 1/2 je hodně dobrá a atmosférická což je dobře ale ta další polovina je docela dost nudná a i trochu nezáživná. Příběh je docela dobrej, postavy ujdou, hudba je výborná, atmosféra tu je docela dost dobrá, napětí je zde docela dost coż je jeden z plusů tohoto filmu, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je docela dost dobrá. Za mě 5/10.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Doufal jsem že dvojka bude lepší než jednička která mi přišla strašně nudná a pomalá ( proto sem ji dal 3/10.) Pán prstenů: Dvě věže je mnohem lepší než první díl a to z mnoha důvodů. Příběh je zajímavější a lepší, postavy jsou sympatičtí, hudba je ještě lepší a hezčí, kamera filmu je fakt výborná a lokace jsou zajímavější, lepší a hezčí. No Pán prstenů: Dvě věže za mě hodně překvapil a doufám že 3 díl bude minimálně tak dobrý jako Dvě věže. Za mě 9/10.

Zlověstné ticho (2007)

Váu, tak tohle jsem nečekal. Tohle byl zase fakt hodně dobrej horor. Příběh je fakt hodně dobrej, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Atmosféra v tomto filmu je přímo neuvěřitelná, napětí je zde snad na každém rohu, kamera je velmi dobrá a lokace jsou velmi dobré a zajímavé. Fakt tenhle horor je fakt velké překvapení a hlavně ten konec, ten je skvělej. Za mě 7,5/10.

Není čas zemřít (2021)

Konečně jsem schlédnul můj poslední očekávaný film roku 2021 a musím říct že to byla docela hodně velká pecka. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Akce v tomto filmu je docela dost a tu fakt musím pochválit, lokace jsou velmi dobré a zajímavé a kamera filmu je na vysoké úrovni. Za mě perfektní zakončení série. Za mě 9/10.

Cesta na Měsíc (1902) odpad!

Ach jo, mám rád staré filmy jako je například Psycho (1960) ale tohle je fakt velká blbost. Hudba je fakt strašná, lepší by bylo kdyby to bylo i bez hudby. A vžádném případě to není kouzelné, roztomilé ani půvabné jak tady tvrdí Lima. Za mě 0/10.

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015) odpad!

Ach bože, 3 díl který uzavírá tuto trilogii je jeden z nejhorších filmů všech dob ( i pro mě) a jednoznačně nejhorší díl této série. První díl by čistě průměrný hororový film. Dvojka byla už docela velká a podprůměrná blbost a potom tu je velkej SHIT trojka která má nahovno příběh, totálně debilní postavy,strašnou hudbu, nulovou atmosféru a napětí, docela zajímavou lokaci a docela dobrou kamerou. No alespoň těch posledních asi 15 minut kdy tam konečně máme tu stonošku jsou docela dobrý. Za mě 0/10.

Hospital Massacre (1981)

No od tohoto filmu jsem čekal dobrej slesherovej horor z 80 let ale vyšel z toho průměrný horor ale naopak s velmi dobrou herečkou Elizabeth Hoy která je zde bohužel jen za začátku asi tak na 5 minut. Příběh je zajímavej a i docela dobrej, postavy jsou docela sympatické ale hudba je alespoň pro mě fakt dobrá. Atmosféra tu je fakt dobrá což musím pochválit,  napětí je v tomto filmu docela dost, lokace jsou hodně zajímavé a dobré a kamera filmu je výborná. No za mě čistě jen průměrný horor s ale velmi dobrou atmosférou, napětím,hudbou, záporákem, vraždymi a docela i s postavami. Za mě 5/10.

Nezvaná (2009)

Tak tohle bylo fakt něco! Tohle je fakt hodně skvělej horor který si zaslouží 80%. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Atmosféra tu je velmi temná a hodně dobrá, napětí je zde fakt několikrát což je velkej plus, lokace jsou zajímavé a velmi skvělé a kamera filmu je výborná. Tenhle film je prostě fakt super, a má fakt super plotfist a velmi výborný konec. Za mě 7,5-8/10.