Eli (2019)

Za hodně překvapující zvrat před finále 3*. Do té doby dost nuda, jedna husina, žádný strach.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Svými prázdnými slovy jste mě připravil o dětství a o mé sny, přesto jsem jeden z těch šťastnějších. Lidé trpí a umírají, celé ekosystémy kolabují. Jsme na začátku masového vymírání a to vše díky tomuto seriálu pane Soukupe. Jak se opovažujete?

Na shledanou včera (2019)

Za Michaela J. Foxe 1*, jinak otřesně rasistický film kde hrají jen černoameričani, hraje černohudba a navíc to celé nemá konec, takže opravdu nestojí za zhlédnutí. Fanouškům Michela J. stačí nasledovat prvních pět minut a potom důrazně doporučuji vypnout, vymazat a zapomenout.

Dětská hra (2019)

Být to samostatný film, který se jinak jmenuje a hlavní postavy jsou jinak pojmenovány, tak 4*. To že je to ale Child's Play a je změněna podstata celého příběhu s vraždícím maniakem, který se vtělí po smrti do panenky na Terminátoří hračku a za to, že neoobsadili Brada Dourifa je to na odpad. Takže výsledné 3 hvězdy za sympaticky hrající herce a docela slušnou (myšleno hodně) krvavost.

Máma (2019)

To máte tak, když se na film půl roku těšíte, říkáte si že kino horor, navíc se zvučnými jmény, bude pecka. A ono ne. Když horor trvá už hodinu a deset minut a nestane se v něm vůbec nic hororového ani napínavého, tak je něco špatně. Zbytek pak za čtvrt hodiny už zachránit nelze. Jediné co je plus filmu je, jak už tu napsal snad každý, Octavia Spencer a alespoň ty dva mordy a sešitá držka je plus druhý. 45%

Uspávač (2017)

Dobré vztahové, psychologické drama..rozhodně ne horor. Zas někdo ulítl při vypisování žánrů. 50%

Rande naslepo (2017)

70%, moc hezký film podle skutečného příběhu.

Odvrácená strana Slunce (1988)

Opravdu až k uzoufání nudný film, který navíc nijak neskončí. Nicméně několik kladů tento film má. 1.: Brad Pitt je prostě sympaťák a už tady se ukazovalo, že má podstatně navíc. 2.: Film je o skutečné, příšerné chorobě o které se příliš neví a mělo by. 3.: Je to něžný, milý film o lásce, která je někdy nepochopitelná, děláme dík ní pitomosti a stejně o ni stojíme za každou cenu. Film si nezaslouží 3* , to určitě ne. Za to, jak byl napsán scénář a zrežírován, stěží dvě..ale tentokrát nadsadím za snahu a předtím zmíněné. 50%.

Jsem matka (2019)

Takový standardní díl Krajních mezí, kde pointa/vysvětlení člověku dojde asi tak po dvaceti minutách filmu. Dobře zahrané..i robotkou. Slušné kulisy i efekty ke konci. Prostě áčkovější sci-fi. Nicméně škoda nevyužitého potenciálu, že se děj neposunul dál a hlouběji ve vysvětlení, co se stalo a kam se bude stane dál. 69%.

The Wind (2018)

Film u něhož půl hodiny před koncem usnete a už předtím jen stěží udrží vaší pozornost, protože je neskutečně nudný a hloupý, ač si hraje na chytrý, psychologický, je film špatný. 30% za vítr co zhasíná svíčky a za miminko.