Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film)

Mám rád Wynorskiho filmy a Dinocroc vs. Supergator rozhodně nezklamal. Strašnej příběh, strašní herci, strašný hlášky, strašná hudba, všudypřítomnej zmatek a banda obrovskejch ještěrů na ostrově. V podstatě jen zprzněnej remake jeho staršího bijáku Varan vs. Cobra... Wynorski FTW!

20 cigaret (2007)

Jedna hvězdička za nápad s cigaretama, kameru a holej zadek zrzavý holky. Zbytek = nuda.

Mariachi (1992)

Rodriguezovy začátky. Tohle je dílo, díky kterýmu si dneska můžeme ujíždět na věcech jako Planeta Terror, nebo Machete.

Nezvratný osud 4 (2009)

Kvalitativně bych Nezvratný osud 4 přiroval k Ordinaci v růžové zahradě.

Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)

Sledovat "problémy" boháčů v Las Vegas mě vážně nebere a celkově nemá tenhle seriál co nabídnout.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Tenhle film není pro slabý povahy. Střídá se tu nehorázná kopa násilí, vulgarity, pohrdání společností (a vším ostatním), nemravný narážky na postižený, rasismus... A o tom to je! Život není krásný je hnusně skvělá věc, u který doporučuju zkontrolovat původní Martyho herní předlohy.

Black Books (2000) (seriál)

Jeden z nejlepších tzv. britcomů, kterej jsem měl tu čest vidět. Dylan Moran je tu dokonalej a Bill Bailey stejně tak. Rozhodně doporučuju všem fanouškům tohodle žánru!