Máš ji! (2018)

To, že je to inspirováno skutečností a nejednou tu byly skvěle vtipné scény, za které by tři hvězdy bylo málo. Dalo se z toho ještě vyždímat víc, ale z čeho ne, že. 70% (viděl jsem: 1x titulky)

Koptashow (2019) (pořad)

To nevidím na dlouhé trvání... Pokus ČT o talk-show tohoto typu je krok hodně vedle. Obdobné nezábavné drbárny nechť zůstanou na komerčních tv.

Stranger Things - Kapitola sedmá: Ztracená sestra (2017) (epizoda)

Tak to v rámci celé cérie úplný krok stranou. Na dějovou linii je více-méně úplně zapomenuto a celý díl dostala prostor jen jedna postava, jejíž dějová linie se mi zdá v této série příliš natahovaná, současně nevyužitá a ve výsledku prakticky zbytečná. Nejslabší díl, který navíc nakousne pár věcí, ale vůbec je nedotáhne do konce. (Možná zadní vrátka, které využijí tvůrci do třetí série.)

Stranger Things (2016) (seriál)

Z plakátů na mne útočí pozvánky na koncert hudby z nějakého seriálu Stranger Things, že jsem byl "nucen" si vyhledat co že to je a následně si stávající díly onoho seriálu našel na netu ke shlédnutí. Série 1: Žánr mysteriózní thriller je můj oblíbený, s hereckými výkony jsem velmi spokojen, atmosféra povedená, napínavá a ponouká k dalším dílům. K dokonalosti mi schází (nebo spíše přebývá) snad že je to až příliš fantastické-stačí přijít s "nápadem" jiných dimenzí a paralelních světů a fantazie tvůrců nemá omezení. První série: 4,5 hvězdy 85% ### Série 2: Druhá série se rozjede jako sympaticky nostalgická vzpomínka na Krotitele duchů, Gremliny apod. První série byla více mysteriózní, série druhá se rozjede spíše do akčně hororové roviny. I přes pár výhrad ke skoro zbytečné linii s El a (podle mne) nevyužitým novým cizincům na škole, mne druhá série chytla (asi od čtvrtého dílu) o chlup více, přestože nepůsobila tak originálně. Druhá série: 90% ### Stranger Things je taková velmi příjemná nostalgická vzpomínka na thrillery a horory osmdesátých let v moderním kabátku pro fandy žánru.

MOST! - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Úvodní seznamka se seriálem se mi líbila. Snad bude do dalších dílů dostatek originality a minimálně podobná dávka vtipu, aby to nesklouzlo do nudnosti neboť je to přesně ten styl humoru, co balancuje na hraně... 70%

Rapl - Exekuce (2019) (epizoda)

Rozjezd nebyl vůbec špatný. Hodně zajímavých míst. A bohužel opět takové ty trapně naivní a ve filmech opakující se neschopnosti bachařů ohlídat vězně pod superochranou, aby nekul pikle...

Planeta Česko (2017)

Vcelku povedeně natočený dokument s jakýmsi příběhem. Pouze takový pocit, že název Planeta Česko působí mnohem monumentálněji a všeobsáhleji než dokument ve skutečnosti je. Uvítal bych vícero dílů s dalšími živočichy v Česku. Poté by to ono pojmenování bylo více na místě. 3 až 4 hvězdy 70%