Jurský park 3 (2001)

Ono vlastně..... Mě se líbí všechny díly Jurského Parku, ale tenhle díl mi příjde ze všech nejobyčejnější. Ale je to velmi slušná podívaná. Nenudí, ale baví. Na sto procent doporučuji.

Nečum na mě show (2021) (pořad)

Adolfeen je ok, ale ostatní herci jsou nic moc.

Susedské prípady (2015) (seriál)

Vy co to tu hodnotíte, (Myslím uživatelé ČSFD co to tu píšou) jste je jenom hulváti! Nic víc! Chodíte do hotelu, a chčijete do postele, a pak si stěžujete, že je všechno špatné. Tohle je kvalitní seriál.

Svokra (2014) (pořad)

Super!

Štiky (2018) (pořad) odpad!

A tady jde krásně vidět, jaká je Štiková co se objevila na Barandově v Tchýni, jaká je to kun*a!

Tchyně (2015) (pořad) odpad!

Já opravdu nechci znít jako hater, ale Česko je opravdu trapné tím svým neustálým kopírováním slovenských pořadů. A co Štiková? Ta Ku***? Tady se tváří mile, ale v realitě je to jeden veliký hulvát, a je sprostá ke svojí rodině. Fuj!

Mumie se vrací (2001)

Nevím proč, ale jako děcko se mi více líbila jednička než tahle dvojka. Dnes to mám rád na stejné úrovni. Film nenudí, je to fajné, ale závěr toho filmu mi připomínal jakousi hru na bázi ps4 (Kvůli efektu krále škorpióna).

Bez dcerky neodejdu (1991)

Tento film jsem už viděl jako dítě, (V období kdy jsem Sledoval Sonic The Hedgehog: The movie (1996), Šmouly a podobné věci), a tehdy jsem byl úplně z toho vedle. Bylo to sice napínavé, ale cítil jsem z toho velkou nenávist. Filmu ale strhávám jednu hvězdu za pár lží, které se v realitě nestaly, a přitom je to film podle skutečnosti, ale to je klasika, jelikož na filmy podle skutečnosti není moc spoleh, že to bude přesně podle pravdy.

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

To co dělá Sapík je naprostá čuňárna. Do všeho cpe tunu oleje, nebo tunu soli, nebo tunu cukru, a říká, že to je jenom trochu. Pak se nedivím, že je tak tlustý. Dávám jen jednu hvězdu za Babicu