Příšera z šatníku (1986)

V polovině filmu jsem si myslel, že ho vypnu, ale pak jsem si to rozmyslel, a pak přišel napínavý film! Opravdu dobří herci, námět, ale ten prostředek toho filmu.... To mi nepřipomínalo horor. Další problém byl kostým té příšery. Začátek dobrý, konec napínavý, ale ten prostředek pokulhává

Hrabě Dracula (1970)

Hrabě Dracula je něco, čemu chybí napínavý děj. Něco, čemu chybí zajímavý děj, a děj si jede po svém jako větříček na čerstvém vzduchu, a to bezvýznamně. Ať tam hraje kdokoliv, i když tam hraje Christopher Lee, tak to nezachrání. Ať tam u mě hraje i Peter Cushing tak to nezachrání. Přitom herci super, atmosféra šla, i luxusní začátek, ale pak to prostě pokulhává. Slabé 3*

Poslední prázdniny (2006)

Vždycky když uslyším název toho filmu, vybavím si komickou náladu, která vychází z toho filmu. I když děj nenudí, spousta dobrého humoru apod., Tak je fakt, že je to přece kapku vážné, když si člověk myslí, že brzy umře. Ale herci skvělí, a velmi originální komedie, která je prakticky takovou povinností pro komediální fanoušky.

Policie v akci (2017) (pořad)

Mě se to líbilo 🙂🙂🙂🙂

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

Slabé. Na Slovensku je to milionkrát lepší.

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Tohle je kvalitní seriál! Styďte se Češi! Vy byste nikdy neuměli udělat takový seriál jako na Slovensku! Tam jsou poctiví, jak s výkonama herců, apod. Do háje s lidma, kteří tento seriál ohodnotili odpadem! Vy co to tady píšete jste jenom primitivní burani, protože nechápete co je pojem kvalitní a nekvalitní seriál! Je to zajímavé, a není tam vůbec divadelní ruch jako v českých seriálech. (Nechci úplně nadávat na ty, kterým jste to dějově prostě nelíbí, ale jsou tady i hova*a kteří to takhle hodnotí schválně)

Ad Astra (2019)

Buď tomuto stylu filmů nerozumím, ale tohle mě jaksi nezaujalo. Interstellar je kvadrilion krát lepší než tohle. Zlatý Interstellar. Herci celkem v pohodě, pohledy na planety ve vesmíru celkem.... To šlo, ale žádné napětí. Přišlo mi, že sedím někde ve škole, a stávám se psychologem. Slabší 3*

Vetřelec ³ (1992)

Ze všech Vetřelců které jsem viděl je tenhle díl nejslabší. Ripleyová skončí na planetě plné sexuálních úchylů (Ne jasný pane, nevím koho to napadlo), Pak po několik scén příjde na scénu Vetřelec, a je ve většině scéně z levných CGI efektů, a to hodně levných (Ne jasný pane, nevím koho to napadlo) Jako v té době to bylo normální, ale vetřelec je přece vysoko rozpočtová série, a ne průměrná série, či série nějakého začátečního režiséra. Konec je sice napínavý, nápad ok, ale co ty efekty mají sakra znamenat. Já chápu, že ti autoři pořád ten film měnili při natáčení, ale to není pro mě žádná omluva. No vlastně..... Když nad tímto dílem přemýšlím, tak i Mistr Loutkář 4 má v efektech na vrch. Tohle je navíc naprosto zbytečnost. Zatímco dvojka měla důvod proč vznikla. Jelikož v jedničce z toho místa kde zaútočil Vetřelec, bylo více vajec. Jenže ve dvojce se těch vajec už zbavili.