Bláznivá škola (1996)

Šlahnutá komédia, pri ktorej sa spočiatku budete celkom dobre baviť, hodnotenie postupne degraduje fádny dej, ktorý je miestami dosť klišé. Film vhodný keď potrebujete zabiť popoludnie a nič lepšieho nemáte.

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Medea (2006) (epizoda)

U mňa najlepšia epizóda z celej série, s Mirkou Pavlíkovou som sa osobne stretol, aby som sa čo to dozvedel z natáčania, ako to prebiehalo, čo bolo na pozadí tejto epizódy a tak. Epizóda založená na skutočnej udalosti, ale okrem virtuálnych hrobov tých dvoch malých dievčat som nenašiel o tom incidente na internete ani zmienku.

Pod matčiným palcem (2019) (pořad)

Niekedy celkom psycho, takéto silné putá medzi rodičmi a deťmi nie sú moc dobré.

Můj 300kg život (2012) (pořad)

Dr. Now: "Margareth, mali ste schudnúť 16 kilogramov, čo sa stalo, že ste pribrali ďalších 40?" Sledovaním tejto 'reality show' si určite veľa ľudí uvedomí, aké dôležité je zdravé stravovanie, zdravý životný štýl a psychická pohoda. To čo uvidíte v tomto seriáli, by ste určite nechceli nikdy zažiť na vlastnej koži.

Neobjasněná akta NASA (2012) (seriál)

Rôzne záhady a mystériá, ktoré sa snaží vysvetliť NASA (a väčšinou aj vysvetlí, takže už je po záhadách). Celkovo dosť fajn dokument, ale akosi tomu chýba šťava, nemá to ten správny "drajv".

Děsivá Aljaška (2015) (seriál)

Celkom fajn ducharina, ale kebyže neholdujem takýmto "dokumentom", tak je to všetko len na jedno kopyto.

Miluju maminčina mazánka (2020) (pořad)

Reality show o idiotoch, čo si bez matky ani riť nevytrú. Ale je to aspoň dôkaz, že aj takí si vedia nájsť baby.

Chobotnice (1998)

Celkom fajn vyvražďovačka, dobré aj ako sci-fi horor a na rok 1998 aj mierne nadčasové. Mne sa to celkom páčilo, film na odreagovanie.

Lvi a hyeny: Věční nepřátelé (2021) (TV film)

Výnimočný dokument o večnom boji medzi levmi a hyenami. Hoci levy sú väčšie a krajšie, hyeny vedia byť húževnatejšie a vedia levy zahnať na útek. Levy však majú jedno eso v rukáve, ktorým je leví kráľ menom Ntwadumela čo vo svahilčine znamená Ten, kto víta ohňom.

Tajemství paranormálního světa (2017) (seriál)

Záujemcovia o paranormálny svet si tam možno čo to nájdu, ale pre bežných divákov je to dosť nuda. Atmosféra je komorná, nezáživná, človek si pripadá jak na kare.