Pomsta (2019)

Drsný a miestami aj dosť krvavý akčňák, keď sa potrebujete po náročnom dni poriadne odreagovať bez toho, aby ste veľa premýšľali.

Jie wen 4: Wan ťie pchien (2019)

Veľký záver Ip Mana, tvrdé súboje bez zľutovania, ale postava Bruce Leeho mohla dostať viac priestoru. Vo viacerých komentároch vidím narážky na prehnaný rasizmus, ale treba vychádzať z kontextu danej doby, v 70. rokoch to bola bežná vec.

Hračka (1976)

Sprvu ničím výnimočný film, neskôr ľahká komédia so stúpajúcou dávkou psychológie.

Tetovaný (1968)

Ľahšia komédia, Gabin je u mňa skôr dramatický herec, ktorý sa blysol v Le Chat, ale v tomto filme som mal pocit, že s Funesom ak sa chcú dopĺňať, tak musia niečo zo svojich talentov ubrať. Funes tu rozhodne hral druhé husle. U mňa to na jedno pozretie stačí a hodnotenie 3* je možno aj trochu priaznivé. 50%

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Celkom fajn krimi seriál, len škoda, že v podstate je to všetko na jedno kopyto. Ale aspoň na Emily sa dá stále pozerať.

Kat (2004)

Nie zlé, ale čakal som väčší masaker. Travoltov gang by si to zaslúžil.

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

Pokračovanie filmu Návštevníci 2: V chodbách času, nie je to nič extra a je to stále o tom istom, Godefroy sa stále nevie trafiť do správneho storočia, trochu humoru tam je, ale podobne ako dvojka, na prvý film sa to nechytá. Povedal by som, že je to ešte slabšie ako druhý film, ale tak pozerať sa to dalo. A Sylvie Testud celkom sympoška.

Kovbojové a dinosauři (2015)

Nerád hodnotím filmy, z ktorých som videl len prvých 10-15 minút, lebo hodnotenie by bolo neobjektívne. Keď sa objavili dinosaury pri jazere v "plnej kráse" tak som to vypol, tie efekty by boli smiešne aj v 70. rokoch minulého storočia.