PIKO (2010)

Vynikající Rostislav Novák ml. by si zasloužil více rolí, ve kterých by mohl předvést svůj talent a podělit se o své charizma.

Ztracený svět: Jurský park (1997)

POMO napsal, že se Spielberg inspiroval A. C. Doylem. Nevím, jak na to přišel. S Doylovým Ztraceným světem tento snímek nemá nic společného. Michael Crichton napsal 2 knihy o Jurském parku. První knize se věnuje první Spielbergův snímek, druhé knize druhý Spielbergův film. Zatímco první Jurský park obsahuje poslední solidní Williamsův soundtrack a strhující efekty, ten druhý je pro mě typickým příkladem Spielbergovy krize, která trvá od prvního Jurského parku. Přesto nebudu tento film hodnotit. Jen dodám, že je to průměrný snímek.

Minority Report (2002) odpad!

Dosud byl jen dvakrát dobře převeden Dick do filmu - Blade Runner a Scanner Darkly. Tohle je dobře vypadající slátanina. Kvalitní příběh byl už garantován předlohou. Ale to provedení... Od Jurského Parku se Stevenem už moc nekamarádím.

Katka (2009)

Bohužel je to mistrovské dílo.

Boat (2007)

Nějaké Lynchovo dílo má na ČSFD 38 procent? Tak to mě pobavilo. Jednoznačně souhlasím s uživatelem "lukweis".