Ochrana svědků (2008) (seriál)

Totální kravina, na kterou se člověk může dívat jen, když nemůže spát a nic jiného tam není. Vypadá to jako parodie, ale asi to má být vážné :D

Prázdniny (2006)

Něco tomuto filmu fakt chybí - že by uvěřitelnost? Co je na tomhle filmu komediálního fakt nechápu, myslím že jsem se nezasmála ani jednou /a to se mi stává fakt málokdy/. Skvělý výkon Kate Winslet - to je tak všechno, co mě udrželo u tohoto filmu až do konce...

The X Factor (2004) (pořad)

Britové tohle fakt umí!!!! The X factor 2009 - pět hvězd!!! (I když jsem nejvíc fandila Stacey - luxusní hlas a osobnost). Musím říct že Britský X factor fakt stojí za to, umí udělat atmosféru, hudba zní skvěle, porota je super, prostě WOW!!! :D Hrozně se mi líbí že tím žije celá země (a několik jedinců z jiných zemí) :) GO SIMON GO!!! :D

Mluv (2004)

Herecký výkon téhle mladé slečny se nedá přehlédnout. Totálně vtáhla do děje, pět hvězd! :)) Samozdřejmě nejen díky ní, film je pěkně provedený :)

Předtucha (2007)

No, jak čtu ty komentáře, tak jsem asi dost hloupá na to, aby se mi tento film líbil. Podle mě dobrá záležitost s napětím a dobrými hereckými výkony. Tak akorát na hezké čtyři hvězdy :).

Návrh (2009)

Podle mě jeden z nejlepších výkonů Sandry! Dodala filmu šťávu, a společně s tím Ryanem si fakt padli do noty. Ve filmu je pár pasáží, které si po více shlédnutí radši přetočím, ale je jich fakt málo. To je filmík na který se podívám ráda znovu...dobrá sranda. 5 hvězd hlavně za Sandru :D

Penny se bojí (2006)

Milé překvapení. Z na první pohled obyčejného a tuctového hororu se vyklubal filmek který mě fakt dokázal chvílemi děsit. Hezká práce.. :D

Británie má talent (2007) (pořad)

Fakt super show! Každý rok sleduji novou řadu, a vždycky přináší něco nového! Totálně parádní záležitost!

Tvrdé palice (2008)

Nevím co to je, ale něco tu chybí. I když je Clooney fakt HOT, a Zellwegerka je dobrá hÉrečka, tak to nemůže zachránit celý film. Chvílemi jsem fakt nevnímala a neudržela jsem se celý film v pozoru. Líbila se mi ta atmosféra dávnější doby. :)