• Pohádka

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Když se to nějakým nedopatřením objeví na mé TV,vždycky si vzpomenu na hlášku Wesleyho Snipese z filmu Demolition Man: "svět se stal vlastní zkurvenou karikaturou televizních seriálů". Pozor ta doba je tady....................

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Celkem dobrý pořad,mne osobně baví sledovat co se vaří a jí ve světě,některé jídla vypadají velmi chutně,ovšem ty pečené morčata anebo ty rozmixované žáby aby žena otěhotněla,to bylo opravdu na blití :-) Akorát by se měl míň smát - jako když koza mečí. 4*

Boj o Moskvu (1985)

Z hlediska filmové kvality opravdu nic moc ale jak tady čtu některé komentáře tak věřím že si spousta lidí myslí že nás rudá armáda dobyla a ne osvobodila a hned potom napadla přátelské německo vedené Hitlerem.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Měli to ukončit trojkou se zdviženou hlavou.Tady jim došel nápad i dech...........

Velké sedlo (1986) (seriál)

Možná bych tři nedal ale jedna je za krásné prostředí okolo přehrady Kružberk kde jsem už jako malý s rodiči strašně rád jezdil.Doporučuju.Bydlím kousek.

Smrtonosná past 2 (1990)

Neméně kvalitní dvojka,pro mne možná i trošku lepší než 1. Možná to je tím zasazením na letiště což je lukrativní zóna pro takovéto filmy.Taky velice kvalitní obsazení - Franco Nero,John Amos a William Sadler jako fanatický terorista neměl chybu.

Smrtonosná past (1988)

Tento film patří ke skutečné klasice z dob kdy ještě akčňárna byla králem a Bruce Willis se zařadil vedle Slyho a Árniho jako takový malý terminátor kterého není možno dostat. :-) 95%

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad) odpad!

Opravdu se na tento ujetý pořad nedívám páč mám svou novou televizi rád a vždy když toho idiota vidím mám chuť ji vyhodit z okna.