Trhák (1980)

Legendární a absolutně úžasná hudební komedie, kde herci ''provokativně'' každou chvíli zpívají a dělají šílenosti. Mazec. Duo Svěrák-Smoljak je prostě nenahraditelné a tenhle počin je něco, co mne vždy dokáže rozveselit. Dávám tomuhle dílku nahoru všechny palečky. - ,,Měj brouka rád, nech brouka žít.. já.. ho.. mám..'' 4/5

Poslední mohykán (1947)

,,Pravého muže dnes?'' ,,S lucernou nenajdete!'' Pravda, pravda.. - Původní záležitost od Maca Friče s Hugo Haasem v hlavní roli, jménem Poslední muž jsem ještě zatím neviděl, ovšem z toho co jsem se dočetl, tak originál oproti tomuhle vynikajícímu remaku s Jaroslavem Marvanem v hlavní, šílené a také dost uřvané roli je prý lepší, ovšem kdoví. Každopádně, všechny ty až groteskně působící scénky vyzařují takový hrozně milý filmový prožitek, který samozřejmě skvělí herci a Marvan v úžasné dvojroli (hraje i strýčka, který je prostě hrozně v pohodě) táhnou hrozně nahoru. Skvělá a zábavná podívaná. 5/5

Arabela (1980) (seriál)

Absolutní mistrovský skvost české kinematografie, ale vždy když někdo zapomněl nějaký zvoneček nebo podobnou magickou věc někde na nočním stolku nebo bůhví kde, a Rumburak ho šlohnul, tak jsem měl chuť spáchat nežití. 5/5

Přednosta stanice (1941)

,,Tak, a co kdybychom si teď dali takovou revizi!'' - ,,No a co kdybychom si dali třeba raději knedlíky s vajíčkem!'' Absolutně úžasná, mohu říct, že až adrenalinem nakopnutá veselohra, s Vlastou Burianem jako (rozhodně opravdovým) přednostou stanice v hlavní roli. Miluju to. 5/5

Hrobník (2009) (TV film)

Škodnou jsem neviděl, nicméně i tak jsem se cítil poněkud.. škodně. Působilo to nesmírně amatérsky a po většinu času nudně. Ovšem hlavní problém je typ žánru, který byl určen pravděpodobně pro jinou, určitě nehorázně děsivou českou záležitost. Horůrek to totiž rozhodně není, nýbrž se tomu ani nepodobá. Ale jako lehce průměrná česká kriminálka, budiž - tři hvězdy. 3/5

Teachers (2009)

Proč mám takový pocit, že vůbec neučily?.. 4/5

Fly Girls (2010)

Tentokrát zde mám něco, co nevím jak správně ohodnotit, vzhledem k tomu, že ehm ehm péčkové záležitosti většinou nehodnotím. Fly Girls jsem zkouknul jen tak, pro srandu králíkům. Samotná podstata mého sledování této nízkorozpočtové záležitosti neměla žádný hlubší význam. Ale má to 77%, což je docela hodně, jestli se náhodou nemýlím. Ale jo, dobrý to bylo, co neuvěřitelného taky čekat od porna, že? 4/5

Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka (2019) (seriál)

Od koťátek pracky pryč, zasraní zmetci! Tohle je zatracená válka.. nebo něco takového. Pokud totiž někdo, ať už jakkoliv hodně přitepleně a nechutně vypadající čeká, že mu projde zabíjení koček, pejska a člověka, tak je na omylu větším, než je on sám. Fuj, jakože opravdu - FUJ. Každopádně dokumentík to byl ultimátní, detail vedle detailu. On je to možná jeden z těch nejlepších projektů, které Netflix vyprodukoval, fuckin' brilantní, hoši. Mrzí mě, že jsou na světě takovýto rádoby lidi, co si myslí, že můžou týrat a vraždit a pak se jen tak vypařit.. ne ne, takhle to nefunguje. Alespoň ne většinou. Týpeček si fuckt myslel, že je Leonardo v Chyť mě, jestli nejsi kretén a dokážeš to nebo Patrýček z Amerického Magora (skvělé filmy, mimochodem). Absolutní bomba, všechny tři díly jsem zhltl jak třešničku na velkém výborném dortu, zatímco jsem si kazil chuť tím zatraceným narcistickým čůráčkem. Perfektní, zasloužených pět hvězd! 5/5

Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka - Smyčka se stahuje (2019) (epizoda)

Smyčka se stahuje - finální epizodka. Tohle bylo prostě parádní, skvěle zpracované, prostě bomba. Jsem hrozně šťastný, že něco takového vzniklo, protože to byl opravdu hnus a ten fakt, že někdo mohl vůbec něco takového udělat, je odporné, a lidé by tento příběh a jeho rozluštění měli vidět. Úžasné. 5/5

Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka - Klikání nosí smrt (2019) (epizoda)

Klikání nosí smrt - druhá epizodka, další kopa napětí a nových stop a důkazů. Tohle je prostě úžasné. Jde opravdu vidět, že když nějaký.. slovy nepopsatelný kretén, kterému je absolutně jedno co dělá a jak hrozné, je to co dělá, udělá nějakou hroznou věc, že se ostatní lidi jen tak nedají, a půjdou po něm, nehledě na to, jak těžké je chytnout ho. Parchant. 5/5