Krvavý Valentýn (2009)

Můj Krvavej Valentínek je lehce nadprůměrná vyvražďovačka s úžasným, hodně promakaným gore a killy, pěknou atmoškou a hromadou ubrečených nesympatických postav. Jako remake to však působí dost solidně, mně se to líbilo. Jedná se pravděpodobně o jeden z těch lepších remaků. 3/5

Městečko South Park - Série 1 (1997) (série)

South Park jsem si dlouho šetřil, a teď toho tak moc zatraceně lituju. Je to nehorázná prdel, no a tato první série je skvělý začátek šíleného a absolutně úžasného seriálu. Nebudu však vyjmenovávat žádné mé nejoblíbenější hlášky, jelikož jsem kokot s výpadky paměti a na žádné si nevzpomínám. Berme to však tak, že jich je tam dost a jsou super. Mimochodem, Kenny v první sérii chcípl 16-krát. 5/5

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Já tedy nejsem žádný velký znalec šoubyznysu, ale upřímně částečně souhlasím s rozhodnutím tý kapely plný nesympatických mladých šourků s démonickýma očima a velice, do hajzlu hodně neslušným vyjadřováním. Obětování se je totiž super, ale obětovat Megan Lišku, která zde zuby nehty, zapalovač a jazyk (kůl scéna mimochodem) hraje čistou, zcela tělními tekutinami neposkvrněnou pannu, což bych ji v životě, takto dle mého profesionálního odhadu a nízkému, přímému i nepřímému kontaktu s ženami všech tvarů, velikostí i počtu mozkových buněk, absolutně nevěřil, je docela dost velký šálek čajíčku. Mimo to, že je však už v základu totální extra-mrška, tak se z ní pro krásnou změnu stane krvelačná mrška. Příjemná změna, že?  Tak či onak, tahle rocková skupina sice umí dělat zajímavá rozhodnutí, ale neumí je dotáhnout do konce. Já bych se jí zbavil nadobro, té jedné Lištičky, než abych posral pradávný satanský rituál, a udělal z ní kanibalskou kurvu co obchází milé chlapce z celé školy a dělí si části jejich těl na kousky, aby věděla, že ruce chce v pondělí, hned po domácích úkolech, břišní špekatou část ve středu, protože proč ne, a nohy v neděli, hned po příchodu z kostela. 3/5

John Wick 3 (2019)

Po skvěle temném, neonovými barvami pro teplouše laděném prvním díle a po úžasném, stylovými cool prostory vyplněném druhém díle je zde konečně třetí John Wick, teda pardon.. Džon Vik, který mne tentokrát opět přesvědčil o tom, že on je přesně ten typ chlapa, který by měl doprovázet domů skrze temné noční uličky slečny z barů. Nerozhodí ho totiž vůbec nic. Propadávání sklem, pád z paneláku či držkopád z motorky, prostě vůbec nic. Tentokrát však nejsou pouze jeho protivníci v těžké prdeli, nýbrž i on sám. Každý mu totiž jde po krku, a to už od minulého dílu. Naštěstí jsou zde však milí přátelé, kteří mu mile rádi pomohou nechcípnout. A pochopitelně jsou zde i psi, aneb jak je já rád nazývám, kouletrhači, kteří každého, černého či bílého, maskovaného či nemaskovaného a chytrého či zcela retardovaného protivného hajzla chytnou zubama za koule a rozkoušou ho na sračky. Prostě skvělá zábava. Džonův příběh však nekončí, takže jenom doufejme, že po tomto úžasném a pro mě zatím nejlepším díle nepřijde od Chada (krále mužů) Stahelského špatný čtvrtý díl. 5/5

John Wick 2 (2017)

John Wick?.. More like John Dick!.. Cháchá, jak humorné! On však ten Džon Vik není zas takový pako, jak si někdo může možná, z nějakých záhadných důvodů myslet. Von je to docela sympaťák, mám-li být upřímný. Je rychlej, vytrvalej, s nikým se ani trochu nesere a nezastaví ho ani němá ženská s opičím kxichtem! Brilantní! Tak to má být! Džon je přesně ten typ chlapa, po kterém by šla každá česká ženská, nejlépe ta každá, která miluje krásně barevně nasvícené akčňáky se super hudebním podkladem. Od minula se sice Džonovi zachtělo nějak více kecat než zkriplovat již jako kriply narozené nepřátelské hajzly. Ale však my, nebo alespoň já, mu to odpustím, přece jenom ke konci nám ty občasné ne zrovna zábavné dialogy vynahradil přestřelkou v krásném, kurva-fix velkém zrcadlovém prostoru, ve kterém by se ztratil seriózně každý chytrý a vyspělý jedinec. 5/5

John Wick (2014)

Pure Fuckin' Action, Cуки! John Wick je absolutně skvělý, neo-noir akční thriller s úžasným hudebním rockovým podkladem a neuvěřitelně badass Keanu Reevsem, který sice sundá každého šmejda na první ránu, ale JÁ fakt nejsem někdo, kdo by měl a taky vůbec uměl hodnotit přesnost a logičnost samotné akce, která mi zde přišla víc než na úrovni. Asi mi stačí málo k radosti, ale já se prostě bavil. Skvělý snímek. 5/5

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Už zase flustám na váš hrobeček, ale tentokrát ještě, alespoň podle mě, brutálněji a v podobě pokračování! je již druhý díl ze série, ve které se milá mladá ženská vypraví za tím, co chce. V minulém díle se mladá spisovatelka za pěkného příznivého počasí setkala s bandou příjemných občanů z malé poklidné vesničky, přičemž tentokrát se jiná mladá pohledná ženská vypraví za svým snem.. chce být modelkou! A jak mi všichni, krásní a pohlední lidé víme, stát se modelkou a zářit na první straně každého určitěneprodospělé časáku není nic zrovna jednoduchého. Ale naší hrdince se naskytne příležitost nafotit nějaké roztomilé fotečky zcela zdarma! No neber to panečku! Tak se tedy seznámí s partičkou velmi vlídných chlapců a později i s jejich milým příbuzenstvem, kteří udělají vše proto, aby mladé dámě splnili její velký sen. Ti ji pak velice rádi také vezmou na prohlídku do zasněženého Bulharska, kde se hezky projdou, ukážou ji památky, zapijí svoje přátelství a odvezou ji zpět do New Yorku, odkud přišla. No to byl ale roztomilý a velmi emotivní a dojemný příběh, že? 5/5

Resurrection (2022)

Resurrection je sice v některých částech dosti povedené psycho, které mne vážně donutilo zeptat se: co se to sakra proboha děje? Co má ta ženská za problém? A to je hodně dobře, přece jenom, hlavní, na hlavu pošukanou postavu, očividně sleduje a otravuje nějakej nechutnej starej gámoš z minulosti, se kterým však tak velká sranda jako s ostatními gámoši fakt nebyla. Jenže i přes tohle, samo-sebe-tázající psycho je to zbytečně natahované a ta stopáž by rozhodně mohla být kratší. Plus ještě jeden, spíš můj osobní problém: dívat se delší dobu v kuse na šílenou, ubrečenou a depkami zužovanou Rebeccu Hall není taky ta nejvíc příjemná věc, ale to není samozřejmě nic osobního :). 3/5