John Wick (2014)

Pure Fuckin' Action, Cуки! John Wick je absolutně skvělý, neo-noir akční thriller s úžasným hudebním rockovým podkladem a neuvěřitelně badass Keanu Reevsem, který sice sundá každého šmejda na první ránu, ale JÁ fakt nejsem někdo, kdo by měl a taky vůbec uměl hodnotit přesnost a logičnost samotné akce, která mi zde přišla víc než na úrovni. Asi mi stačí málo k radosti, ale já se prostě bavil. Skvělý snímek. 5/5

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Už zase flustám na váš hrobeček, ale tentokrát ještě, alespoň podle mě, brutálněji a v podobě pokračování! je již druhý díl ze série, ve které se milá mladá ženská vypraví za tím, co chce. V minulém díle se mladá spisovatelka za pěkného příznivého počasí setkala s bandou příjemných občanů z malé poklidné vesničky, přičemž tentokrát se jiná mladá pohledná ženská vypraví za svým snem.. chce být modelkou! A jak mi všichni, krásní a pohlední lidé víme, stát se modelkou a zářit na první straně každého určitěneprodospělé časáku není nic zrovna jednoduchého. Ale naší hrdince se naskytne příležitost nafotit nějaké roztomilé fotečky zcela zdarma! No neber to panečku! Tak se tedy seznámí s partičkou velmi vlídných chlapců a později i s jejich milým příbuzenstvem, kteří udělají vše proto, aby mladé dámě splnili její velký sen. Ti ji pak velice rádi také vezmou na prohlídku do zasněženého Bulharska, kde se hezky projdou, ukážou ji památky, zapijí svoje přátelství a odvezou ji zpět do New Yorku, odkud přišla. No to byl ale roztomilý a velmi emotivní a dojemný příběh, že? 5/5

Resurrection (2022)

Resurrection je sice v některých částech dosti povedené psycho, které mne vážně donutilo zeptat se: co se to sakra proboha děje? Co má ta ženská za problém? A to je hodně dobře, přece jenom, hlavní, na hlavu pošukanou postavu, očividně sleduje a otravuje nějakej nechutnej starej gámoš z minulosti, se kterým však tak velká sranda jako s ostatními gámoši fakt nebyla. Jenže i přes tohle, samo-sebe-tázající psycho je to zbytečně natahované a ta stopáž by rozhodně mohla být kratší. Plus ještě jeden, spíš můj osobní problém: dívat se delší dobu v kuse na šílenou, ubrečenou a depkami zužovanou Rebeccu Hall není taky ta nejvíc příjemná věc, ale to není samozřejmě nic osobního :). 3/5

We're All Going to the World's Fair (2021) odpad!

Odpadní hodnocení normálně nedávám, jelikož se mi hnusí ten agresivní černý palec dolů, který vypadá jako kdyby k tobě mluvil a říkal ti něco ve stylu: Jestli na mne klikneš, tak jsi hluboko v prdeli, je ti to jasný? Když na mě klikneš, každý kdo uvidí tvé hodnocení, tak si bude myslet, že jsi agresivní špína co všude okolo sebe rozhazuje negativní energii a blokuje dobré pocity ostatním, křesťanským uživatelům, kteří si tuhle pakárnu užili. Jenže co dělat, když film, který já, hodný člověk negativně ohodnotil tím nechutným palcem dolů, opravdu stojí za velký špatný? Nic, prostě tam dát ten černý palec dolů. No a to je přesně to, co si tahle ptáčkovina jménem We're All Going to the World's Fair zaslouží! Nic víc, než jeden, svalnatej palec dolů od svalnaté levačky od svalnatého uživatele webové stránky určené ke kritizování filmů.

Plivu na váš hrob (2010)

Flustám na váš hrobeček, ale tentokrát brutálněji a v podobě remaku je vcelku příjemná rodinná zábava, která si prostě své diváky a fanoušky najde. A já jsem jeden z těch diváků i fanoušků! Není totiž nad krásný, milý a na sledování příjemný snímek, sledující příběh mladé roztomilé holčiny, která si to naštráduje na krásnej překrásnej venkov, plný milých lidí, kteří si žijí svoje krásné poklidné životy s jejich dětmi a každou chvíli těhotnými manželkami. Následně se všichni společně skamarádí, holčina, jelikož je spisovatelka, pro tamější vesnické vidláky napíše krátký pěkný příběh o lásce a kamarádství, přičemž ona, místní hodný šerif a banda hochů, které zná pan šerif od malička jsou ti nejlepší přátelé, které člověk může chtít. Jsou milí, sympatičtí, mají smysl pro humor a ví kdy přestat, když začnou někoho obtěžovat, protože však to znáte, chlapi :) No a následně se všichni společně pobaví ve starém opuštěném domě uprostřed lesů, zapijí staré dobré časy a holčina odjede zpět do města, odkud přišla. Skvělý film, nejlépe na koukání s dětmi. 5/5

Plivu na tvůj hrob (1978)

Flustám na váš hrobeček je jeden z nejvíce legendárních exploitation hororů, který se sice trochu táhl a scény samotného znásilňování vážně nebyly příjemné na koukání, ale samotné vyvražďování jednoho parchanta za druhým nebylo nejhorší, ale mohlo tam být více postav, protože více postav = více vražd. No což, ze začátku jsem byl docela skeptický, ale tak špatný to zas nebylo. Ušlo to. 3/5

Glorious (2022)

Já si nemůžu pomoct, ale Glorious na mne působí jako strašně únavný, nudný a zbytečnými ukecanými dialogy natahovaný divno-snímek, který mě nudil od začátku až do konce. Podivný nápad, podivné zrealizování. Mrzí mě, že se někdy na Shudderu objeví povedená hororová zábava a někdy se zničehonic zjeví takovéhle zrůdnosti. Jedna hvězda za nechutnou glory-hole na hajzlech. 1/5

Příliš dokonalá podoba (1988)

Pro mě upřímně velmi příjemné překvápko, které ve mne vyvolalo řadu zvláštních pocitů. Dead Ringers je přesný opak filmu, který byste (nebo který jsem alespoň já) očekával od Cronenberga. Nejedná se totiž o nějaký silně nechutný body horror, tak jak by se dalo od Cronenberga očekávat, ale spíše se jedná o dost znepokojující, a v mnoha částech i docela nechutný film. Pokud chcete slabší hororový odvar, ale v tu samou chvíli povedené psycho-drama, běžte po tomto cool-pochmurném počinu. 4/5

Brána do záhrobí (1981)

Fulci zase perlí!.. The Beyond není film s nějakým hrozně úžasným dějem, avšak to, jak dokáže diváka nečekanými, extra povedenými gore momenty vyděsit a pěkně překvapit, je prostě úžasné. Když přestanete vnímat děj a jeho postupné eskalování do úplně zmatených dramaturgických končin, a naopak začnete vnímat pouze ty psycho-brutal scény, budete se úžasně bavit. 5/5

Halloween (1978)

Je třeba vůbec představovat Halloween?.. Já myslím, že ne. Vždyť by se ten snímek dal považovat za ''Tatínka'' všech slasherů! 5/5