Apollo 18 (2011)

Existuje důvod, proč jsme přestali létat na Měsíc.. Apollo 18 je film, který může sice působit zvláštně, nudně a nebo až přiblble, ale on to je doopravdy dobrý film! Samozřejmě by mohl být zpracovaný lépe, hororových scén by zde mohlo být víc a některé scény by mohly být zpracované lépe, ale i přesto film divákovi už od začátku předá skvělou atmosféru, a to se cení.

Chvění (1990)

Tremors je skvělá hororová záležitost, která se ale velmi těžko bere vážně :-) Tak či onak tento film vřele doporučuji!

Věc: Počátek (2011)

Zpočátku jsem si myslel, že se bude jednat jen o nějakou nezajímavou ''vykrádačku'', a to hlavně už kvůli tomu, že v názvu filmu je Věc. Možná si tedy budete pokládat otázkou jestli se mi film líbil.. a já řeknu, že i docela jo. Jedná se o zajímavý prequel se zajímavými monstry. A je docela super vidět jak třeba vznikl Split-face. Za mně tedy 3/5.

Vřískot (1996)

Za mně jeden z nejikoničtějších hororů všech dob a to se mnou bude určitě hodně lidí souhlasit. I přes to, že některé pasáže filmu jsou slabší, tak ostatní se umí pořádně rozjed :) Za mně 4 hvězdy.

Čelisti (1975)

Já osobně jsem mněl z vody trochu strach, no.. spíš trochu více. Hlavně z moří a oceánů, nikdy totiž nemůžeme vědět co se na nás z hlubin temnoty vynoří :) A přesně tento můj strach film Čelisti zrekonstruoval přímo nádherně! Nebudu se zde tedy více rozepisovat, ale řeknu vám jen jedno, tento film musíte vidět!

Černobyl (2019) (seriál)

Je naprosto a teď úplně bez jakékoliv ironie nebo sarkasmu neuvěřitelné jak moc jsem si tento skvost užil. Pět hodin čisté beznadějnosti, strachu a hněvu. Vzdejme tedy hold všem, kteří se udíleli na záchraně Evropy před nepředstavitelně velkou katastrofou. Za mně zatím nejlepší televizní počin vůbec.

Černobylské deníky (2012)

Černobylské deníky je jeden z těch filmů u kterého si tak po 10 minutách říkám proč jsem se na něj chtěl vůbec podívat. Ptáte se proč? No.. důvodů je hned několik.. Za prvé, všechny postavy ve filmu jsou totálně blbé a nemají nejmenší ponětí co je vůbec Černobyl zač. Jako upřímně, jedná se o jednu z největších katastrof v historii lidstva a v tomto filmu (skoro) nikdo o tom nic neví. Za druhé, samotná zápletka by nejhorší nebyla. Ovšem samotné ''děsivé'' scény už zas tak dobré nejsou. Například scéna, ve které jedna z postav vejde do jedné chodby v jednom z panelových domů v Pripjati. Možná byste čekali nějakou hodnotnou, dobrou a opravdu děsivou lekačku, že? Ne.. to opravdu ne. Místo toho z chodby vyběhne obrovský medvěd, který uteče někde pryč. Jako vážně? Takže zaprvé, co tam dělal medvěd, za druhé, proč jsou všechny postavy po tomto medvědím útoku zcela v pořádku a za třetí.. Proč?! Takže moje finální zhodnocení a 1/10. Pardon, ale tohle přece nikdo ani nemůže brát vážně.