Wolf Creek 2 (2013)

Vzhledem k tomu, že první Vlčí Zátoka byla vcelku průměrnou exploitation legrandou, která s velkou pravděpodobností neoslovila nějak hodně široké spektrum diváků, tak druhá, tentokrát z důvodu příjemné změny ne pouze Vlčí, ale i třeba Na Cestě Rozjetá Klokanní zátoka, je velmi příjemné překvápko, které znovu hezky divákům ukazuje, že příjemnej chlapík Mick Taylor je fakt jednička v zabíjení nevinných prasátek poblíž toho masivního, na pohled velmi zajímavého a krásného kráteru, který je opravdu to pravé baťůžkové/stanové pro milovníky cestování a pobývání někde v příkopu pod kusem suché, pouštní trávy. 4/5

Blondýnka (2022)

Popravdě řečeno, já si ani tak moc nejsem jist, proč dávám právě snímku Blond plnej počet těch roztomilých červeně zářících hvězdiček. Možná to bude kvůli talentované Aničce de Armas, možná kvůli zajímavému střídání kamer a balancování mezi černobílým a barevným obrazem, a nebo prostě kvůli tomu, že je to příjemné překvápko tohoto roku a že je to v mnohým okamžicích až šílené vyobrazení dívky, která ten život neměla zas tak pěkný, jak by si někdo mohl třeba jen tak náhodou myslet. Přesněji a lépe řečeno: měla to všechno pěkně na hovno. Na druhou stranu měl však ten film také čas divákovi plácnout rovnou mezi oči nějakou tu pořádnou prdelní, nebo rovnou pořádnější dospělí dělají dospělé věci scénu, pokud mi dobře rozumíte :) A pokud ne, tak se vůbec nedivim, já stejně píšu recenze jak úplný vocas. Tak či onak, plný počet dávám jednoduše kvůli tomu, že se mi to líbilo jak ze strany zpracování, tak ze strany dramaturgické. Dobrý snímek, doporučuji především pro milovníky blondýnek a depresí. 5/5

Conjuring the Beyond (2022) odpad!

Chcete nasrat fanouška hororu? Pusťte mu, nebo ho za pomocí násilí, protože bez toho to tady ani nepůjde, donuťte podívat se na tenhle amatérský, od prvních několika znechucených pohledů příšerný počin. Podle mě však existuje pouze jediný důvod, proč se alespoň pár lidí na tenhle majstrštyk kouklo, a to ten, že v názvu je Conjuring, což zrádně splete každého fanouška jak série V objetí démonků, tak fanouška dobrých hororových filmů. Nejsem si přesně jist, zda-li se jedná o fan-made shit, ale amatérsky to působí rozhodně.. hlavně ta roztřepaná kamera v některých částech filmu.

Scary Movie 4 (2006)

Uf, tak jako takhle. Čtvrtý Děsivý Film bude pravděpodobně (rozhodně) slabší než povedený třetí počin z téhle, né jenom horory parodující šílené série, ale furt v tu samou chvíli dokáže příjemně zlepšit den. Některé scény jsou velmi úsměvné, jiné zase trošičku slabší. Celý film ale táhne nahoru především úžasný Leslie Nielsen. Ve finále se však furt jedná o průměrnou zábavu, která se furt může pyšnit lepším humorem než druhý, víc než otřesný díl. 3/5

Piraňa 3D (2010)

Krvavá lázeň plná nasraných rybiček, ale především hromad prdelí a koz. Proč ne, že jo? Mně se to líbilo. Ano, je to béčko, ale zábavné. Především podvodní záběry byly povedené, ovšem samotný gore také fakt nezklamal. Čtyři pěkné hvězdičky však nedávám z důvodu obrovského výskytu obnažených těl, nýbrž z důvodu pěkného gore, podvodních záběrů, dobrého výběru herců a samozřejmě z důvodu cool povedených piraní, ze kterých jde i přes jejich čas od času až moc počítačovou animaci respekt. 4/5

Městečko South Park - Série 7 (2003) (série)

Skvělá série, Kenny je zpět, za celou sérii umírá pouze jednou a to ve finálním, povedeném vánočně laděném díle. 5/5

Pozvánka do pekla (2022)

Na jednu stranu upírský romantický fuj počin, na druhou stranu nudná, i pro děcka nezajímavá ''hororová'' slátanina, ze které si ani teď pár minut po jejím zhlédnutí nepamatuju lautr nic. Těžko říct, na kterou z těchto dvou možností si ten film doopravdy hraje, každopádně ve finále mne tedy šeredně zklamal. Já se těšil na nějaký pořádný vražděníčko vraždění ve velkým, hromadou místností disponujícím paláci s alespoň deseti krby, 12 koupelnami pro každého člena rodiny a velkou zahradou pro opravdové milovníky her na schovávanou. Nic z toho jsem nedostal. Nebo takhle, dostal jsem velký, dle mého skromného názoru prázdný zámeček s hromadou nezáživných blbo-postav a jedním, od prvního pohledu teple vypadajícím vládcem celé ''mňam mňam, krev je tedy pořádná pochutina, miláškové mojí zlatí'' rodiny, ovšem to je tak fakt vše. Za mne nezáživná, převážně nudící blbovinka pro nadržené milovníky Twilightu. 2/5

Bullet Train (2022)

Už když byl Vláček plný Kulek oznámen, těšil jsem se na něj jak padesátník na děti z hřiště přes ulici. Davídek Leič holt filmy dělat umí, to bez debat. Umí pěkně představit postavy, udělat z každé z nich dementa první třídy, no a pokud nedojde na tvorbu demence, tak nám je alespoň představí v podobě jejich vlastního příběhu, čímž nám vlastně objasní, jak se všichni ti parchanti dostali na ten zatracenej vláček.. a samozřejmě se nezapomněl ani pořádně vydovádět na kůl akčních soubojích. Do toho všeho ještě vecpat všechna kouzla z rukávu pana Humorníka, a voalá, máte na talíři se zlatým podnosem na stole před sebou naservírovanou akční pecičku, na kterou si budou hardcore fanoušci šílených thrillerózních šíleností pamatovat déle, než by sami chtěli. Prostě bomba.. a to v pár okamžicích doslova. Abych však tuhle recenzi zakončil v duchu ''vyjádřeme se pro jistotu všech krásných jistot i k ženě'', tak mne zde příjemně překvapila Joey Král(ovna), kterou už zřejmě přestalo bavit vysedávání u Stánků s Přitupělými Polibky, a tak chtěla okusit nějakou akci, což je věc, kterou dokážu ocenit. To jest vše, pěknej film, hromada šikmookých šílenců a maskotů. Dobrá práce, pane Liči. 5/5

Městečko South Park - Série 6 (2002) (série)

Série, ve které sice chybí skvělý Kenny, avšak místo něj dostane větší screen time Butters, což je postava, kterou jsem si také dost zamiloval. 5/5

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

O AHS jsem již dlouhou dobu věděl (přesněji pouze a nejvíce o čtvrté sérii jménem Freak Show). A proto jsem se, konečně, po dlouhé době odhodlal ho zkouknout. No a.. jak to jen říct.. jsem docela ohromen. Sice asi ne tak moc, jak jsem čekal, ale furt docela příjemně dost. Zabijáckej Domeček je pěkná, povedená duchařinka, která svým, alespoň pro můj malý hlodavčí mozeček, zamotaným dějem a povedenou atmosférou s občasnými jumpscary, buduje skvělou první sérii tohohle znamenitého hororového seriálu. 4/5