Deadstream (2022)

Chvalme Boha! Ale spíš hlavně internet! Bůh je totiž někdy pěkně vybíravej. On totiž, jakožto jednotlivec s vyšší mocí mezi jeho kouzelnými prstíky ovládne celej ten internetoš, rozhodne se potrestat nejednoho šíleného parchanta na mnoha různých platformách, jenže aby toho nebylo málo, tak si musí vybrat i jednoho velkého šťastlivce, který musí chudák trpět v domě s hajzlovskými vyššími temnými silami. Bezva Bože, jsi fuckt dobrej. Mám tě sice i přes tohle furt velmi rád, ale i tak. Proč jsi to musel tomu chudákovi strýmrovi udělat? Vždyť on chtěl jen bavit ostatní, sakra! 4/5

Mroží muž (2014)

🎵 Vracím se domů nad ránem, kvalitním vínem omámen, z přímek se stávaj zatáčky, točí se svět, jsem na sračky. Vedle mě zvrací princezna, nastavím dlaň a požehnám. Pro všechny jasný poselství, tomu se říká přátelství! Wow, mám tisíc otázek na žádnou vzpomínku, skládám si obrázek kámen po kamínku. Včerejší produkce šla do bezvědomí. Nastává dedukce, co na to svědomí.. 🎵  Sice jsem nebyl na svazu českých bohémů, ale i tak se mi celých těch 102 minut v hlavě furt pořád dokola přehrávala ta úžasná skladba, která působí naprosto stejně hodně sjetým způsobem, jako tahle srdcervoucí romantika o úžasném vypravěči seniorovi, který je naprosto zamilovaný do jeho mrožího přítele. Tohle byl opravdový zážitek! Já ještě totiž nikdy neviděl tak extra-dramatický a milostný snímek o ploutvonožci z řádu primátů, který by mne tak hodně chytil za srdíčko. Velice romantická, poetická, ale především také zbytečně kurva dlouhá pitomost, kvůli které by se z vyděšení Džastin Dlouhý zkrátil alespoň o půl metru dlouhé ploutve a vrátil by se zpět do dob kdy byl stahován do pekla starými babkami bylinkářkami nebo ještě dříve, pekelnými džípovými příšerkami. Jedna hvězda za.. já vlastně ani nevim za co. Možná jenom nechci dát odpad a vypadat při tom jak cvok, hm. 1/5

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Nesnesitelnej smrad červené tekutiny vrací úder, ovšem tentokrát si dal fuckt záležet na tom góru! To rád vidím. Menší vylepšení jdou od první dílu rozhodně vidět, což je také fajnovka. Prdelo-xichti jsou prostě zpět a jsou pěkně nasraní.. ajajaj. Tenhle filmový počin prostě skvěle poukazuje na to, jak je celá produkce všech možných reality show jeden velký otřes. Fuj. 4/5

Pach krve (2003)

Ve smradu červené tělní tekutiny, aneb v dalším z řady průměrných hixploitation hororů, se setká, po většinu času všechny emoce postrádající banda mladých šulibrků (a pochopitelně i šulibrček) s další tlupou bezemocionálních parchantů s prdelemi místo xsichtu, kteří dokonce nemají problém někomu prostřelit hlavu kvalitně dělaným šípem, useknout nějaké ty nožky, no a nebo spapat pár těch nevinných turistů, co se právě ztratili v zasraně velkém pralese! Prostě krása. Jakožto místní hororový exprd bych tedy dal pouze tři hvězdičky, hlavně kvůli postavám, se kterými jsem si moc na chuť nepřišel, naštěstí však ty prdelo-xsichty zachraňuje pěknej promakanej gór a taky mají pěkně velké štěstí, že si ti prdelo-hlavci vybírali samé, atmosférou naplněné místečka, kde svoje vyděšené šulibrky naháněli. Pěkná práce, butt-heads! 4/5

Na nože (2019)

Velký dům, zajímavé pravidla a fakt silný kafe. 5/5

Ivanovo dětství (1962)

Ivan měl teda fuckt hodně zajímavý dětství, to vám řeknu, milí čtenáři. Ale alespoň se v tomto neuvěřitelném válečném dramatu nenudil, pravda to je. A definitivně se nenudil ani mistr Tarkovskij, který se ve své celovečerní prvotině pěkně vydováděl. A já mu to přeju, protože tohle byl naprosto úžasný, setsakramentsky úchvatně natočený snímek, který toho řekne hodně skrze jeho poetické vyprávění i divákům, které na první pohled moc nezaujme. Brilantní. Vzdávám hold všem opravdovým hrdinům a nezapomenutelným legendám, které Tarkovskýho kinematografii-měnící debut zhlédly na DVDčku, které vydalo úžasné Řitka video. Skutečně vás oceňuji. 4/5

Telefon pana Harrigana (2022)

Popravdě moc nerozumím některým komentářům od nějakých pár zdejších hlubokomyslných filmových znalců, že prý se tam toho na první pohled moc neděje. Problém je však v tom, že se v tom filmu fakt nic neděje. Jakože vůbec nic. A nebo při nejmenším nic hrůzu nahánějící či děsivé. Prostě nic takového. Harriganův telefon tedy rozhodně není telefon s galerií plnou děsně tajemných a strašidelných videí či fotek, které by disponovaly alespoň špetkou napětí. Velká škoda. On už ten samotný nápad však stojí pěkně za prd, omlouvám se, pane Stephene Králi. Přihodím tu však jednu hvězdičku za Ronalda McDonalda Sutherlanda a toho šikovnýho klučiny, který se prej zná s tím šíleným, jako klaun namaskovaným magorem se zálibou pobývat v kanálech.. 1/5

House of Darkness (2022) odpad!

Žádnej horor, nýbrž EXTRA NUDNÁ kecanice, která dřív unudí k smrti pitomými a jednoduše strašně nezajímavými dialogy, než na diváka hodí nějakou první děsivou scénu. Ach jo. Divák, který se však alespoň trochu vyzná v hororech a filmech obecně, tak sám pozná, že už název toho filmu je těžká bída.

Cabin Fever 2 (2009)

Ajóó, já už tomu všemu rozumím, on to není horor, ale komedie! Aha! Teď už mi to začíná vše dávám čím dál větší smysl! Přece jenom, původní Chatová Horečka nebyla zrovna nejpříjemnějším filmovým zážitkem, ba naopak, byla nudná, otravná, nedomyšlená a v některých částech i tak diváka nasratelná, že jsem až nemohl věřit svým krásným očičkám. Chatová Horečka 2: Žádná Chata, Pouze Tupí a Nepříjemní Studenti tedy dává silně najevo, že s radostí a naplno chčije na Rothovu původní body horor slátaninu a naplno ze sebe nedělá hororový gorefest, nýbrž ujetou studentskou romantickou komedii. Bububu. I když proč ne, že jo? Ona to zas tak otravná a nudná Horečka jako ta původní nebyla, jen kdyby tam bylo méně těch zamilovaných pitomůstek, které mi zde lezly jednoduše dost na nervy, a to jsem velký milovník! 3/5

Cabin Fever (2002)

Nudná, klišovitá a spíše komedii než horor připomínající pakárna, jojo, to je přesně Cabin Fever. Je to nehorázně únavný a v mnoha částech filmu i dosti nedomyšlený snímek s postavami, které jednoduše neumí přemýšlet, a pouze pár povedenými scénami. Hodně slabý splatter/body horror, ovšem budu hodný a za pár výjimečně povedených gore scén dám dvě přiblblé hvězdy. Hm. 2/5