Vlastníci (2019)

Hodně vtipný, dobře zahraný a po celou dobu stopáže zábavný.

Orphan (2009)

Totální bomba, nečekal sem, že to bude až takle dobrý.

Babovřesky (2013)

Narozdíl od Kameňáku a slunce seno je to podle mě fakt vtipný. Jako je to blbost na odlehčení ale tím správným způsobem.

Smrt na Nilu (2022)

Dost dobrý. Oproti Orient expresu vidím zlepšení v charakteru a chování Poirota, v hudbě a zvucích a možná i v krajině a scenériích. Mírně zhoršení je u postav, nevytvořil sem  si k nim takový vztah jako v Orient expresu ale nejsou zahrané špatně, jen některé nemají dost času ba to aby ste si k nim vytvořili vztah. Samozřejmě myslím ty vedlejší postavy a ne ty hlavnější. Možná mi to přišlo i trochu napínavější a akčnější. Dávám 4*

Kung Fu Panda 2 (2011)

Nevim jestli sem jedinej ale Kung fu panda 2 je zkrátka nejlepší díl celé série. Skvělý záporák s motivem, emocionální vývoj charakteru Poa a naprosto úžasná hudba s vizuálem. Jednička byla dobrá zhlediska toho, že sme viděli jak se Po stává dračích bojovníkem ale pořádně si v tom filmu nesáhl na dno, ve dvojce jo a proto je to lepší. Zároveň se dozvídáme vše o jeho minulosti. I vývoj vedlejších postav je skvělý a udělal sem si k nim daleko lepší vztah než v jedničce. Plus lokace a souboje jsou naprosto úžasné. Samozřejmě nechci tady útočit na jedničku ani na trojku, ikdyž trojka má daleko více chyb než jednička ale to je jedno. Dávám 5*

365 dní (2020) odpad!

Prostě ne. I po roce to bolí úplně stejně na to koukat.

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Jako není to zas tak extrémní průser ale stále je to průser. Je to blbost na zabavení a vypnutí mozku to chápu ale zase jako alespoň trochu logiky by neuškodilo ne. Podle mě to je přesně na úrovni filmu Halloween zabijí, který se mi fakt nelíbil. Má to nesympatické hlavní postavy, kterým absolutně nefandíte, naprosto zhulenou frajerku, která 50 let čeká na pomstu a totálně vypatlanej scénář. Ale zase mě to bavilo skrze akci, která byla aspoň trochu kreativní a drsná, ale kdykoliv tam někdo mluví a nebo se snaží o nějaký emoce tak to prostě nefunguje.

Raya a drak (2021)

Skvělá pohádka, pro všechny věkové kategorie. S asijskou tématikou, krásným vizuálem a skvělým příběhem. Disney to prostě umí, a společně s Pixarem a Dreamworks patří do naprosté špičky co se týče animace. 9/10