Historias lamentables (2020)

Spokojenost , samozřejmě na Divoké historky ani Výhody cestování vlakem to nemá , ale důležité pro mě bylo , že to s přibývajícím časem nemá sestupnou tendenci a spíš to lehce graduje . Takový pohodoví španělští Bakaláři.

Hříčky přírody (2015)

Taková taškařice pro mladší. Některé hlášky typu : "Teď mi tam vrátil střeva a berou si jiný vnitřnosti , co se ve mě hrabete?!" , nebo " Pořád se cpe mou učitelkou" opravdu pobavily. Městečko , kde vedle sebe žijí lidé , upíři a zombie napadnou mimozemštani . kteří jsou závislí na chemikálii TXP, která se v místním zpracovatelském závodě přidává do žebírek. Občas nevyrovnané , ale převládá spíš sympatický dojem.

Afrikou na pionýru (2019)

No v tom Mosambiku to bylo kluci asi víc dobrodružné než jste očekávali , i o tom cestování do takových destinací je , hosana , že to dopadlo tak jak to dopadlo , i díky té hodné portugalské paní.

Zátah: Vykoupení (2011)

Máme pro to 1 hezké spisovné slovo v češtině - Řežba.

Rillington Place (2016) (seriál)

Na TV produkci perfektní záležitost , a Timovi ti psychouši evidentně jdou..

Třídní schůzka (2021) (seriál)

Skvělý počin a vyzdvihnout nutno hlavně projevy pánů Poláka a Daniela , nicméně ostatní též velmi dobře.

Plivu na váš hrob (2010)

Nezatížen opět původním filmem z roku 1978 musím dát za 5 . Takto si představuji vzorový snímek žánru rape & revenge .

Vyšinutý (2020)

"Stejně si holky sami za to můžou " , jak se zpívá v 1 songu od Hagen Baden .  Nezjistil jsem jestli pan R. Crowe přibral takto samovolně , nebo se musel do postavy "zprasit" , ale jemu tedy ta role sedla maximálně . Super jízda.

Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)

Za mě nejzábavnější film pana Poláka , je jasné , že pokud měl ve scénáři prsty pan Macourek , špatně to dopadnout nemohlo. Jinak velice neotřelým ve  filmu například shledávám  nápad , obléct pány Menšíka a Brodského do německé důstojnické uniformy , hotový klasičtí "áryjcy" :-)