Taboo (2017) (seriál)

Hustě temno temné , opět koncert pana Hardyho .

Sestra (2018)

Bonnie Aarons má teda specifický ksycht předurčený pro takovéto role , děsivá , vedle ní se ráno probudit , tak mi opravdu jebne . Jinak díky tomu klášteru  kdesi v Rumunsku dávám ještě o 1 hvězdu navíc , výborně .

Tito a já (1992)

Takové Jugoslávské Vracenky nebo Blázni a děvčátka , moc milý film s perfektním sympatickým dětským hlavním hrdinou.

Pořadník (2000)

Plejáda figurek a  docela potřeštěná záležitost okolo autobusového nádraží a ne(možnosti)  se odtamtud dostat. Kuba za mě palec nahoru.

Poppy Shakespeare (2008) (TV film)

Drama z cvokhausu , podle vlastních zážitků autorky scénáře Sarah Williams . Poppy měla fakt velkou smůlu , že se dostala do takového byrokratického soukolí , když si člověk pomyslí , že je to opravdu jen otázka vůle a zvůle jednotlivců a ta moc je opravdu zneužitelná , tak potěš.

Krvavě rudé nebe (2021)

Svěží pohled na upírskou tématiku , za 2 hodiny mě nenapadlo si jít zakouřit ani jsem nebyl na wc , což je samo o sobě docela pochvala pane Thorwarthe.

Den blbec (2014)

Viz komentář EvilPhoEnix.

Krvavý prachy (2004)

Na co pan Ritchie potřeboval 2 hodiny , stačilo panu Boukhriefovi hodina a půl , viděno až po remaku , hodnotím stejně , parádní jízda.

Čtvrtá hvězda - Zítra točím v Aši (2014) (epizoda)

Speciálně v tomto dílu bych chtěl poděkovat paní Krobotové a panu Trojanovi ,  tosneviděls , co ty 2 předváděli při natáčení rádobypéčka , zase sem si pocintal triko , úžasné, zajímalo by mě z čí hlavy konkrétně toto vylezlo , tahle scéna byla opravdu počůrávací..

Věřte mi: Únos Lisy McVeyové (2018) (TV film)

Robert Joe Long udělal fatální chybu své vražedné kariéry ,malá Lisa totiž měla průpravu od přítele své babičky , který k ní v noci uléhal se slovy "Good Girl" , tudíž z domova věděla , jak se na zvířata musí . TV film podle skutečné události , kvalitou předčí většinu filmů jdoucích do kin , drsné drama o holčičce , malé vzrůstem , velké duchem , které zprvu nevěřili...Mimochodem byla 1 ze 2 obětí , které jeho řádění přežily , 10 se to nepoštěstilo.