Identita (2003)

Až na odfláknutý konec je to paráda , taková klasická bolístka většiny filmů zdá se mi , ke konci dojdou ty správné drogy a tím i dech tvůrčímu týmu a suprový film tím pohnojí , škoda , ale i tak se na to dívá pěkně.

Funny Games (1997)

Ty 2 zmetky má celý film člověk chuť chytnout a rozmašírovat jim ty duté makovice na kašičku , takhle perfektně nasrat člověka dokáže málokterý film a režisér.

Vrah s chromovou maskou (2011)

To samé , co 1. díl , ale tady je bonusem Dejvid z Beverly Hills a jeho smrt , toho už jsem dlouho nikde neviděl. Asi je to tím , že točí samé kraviny.

Laid to Rest (2009)

Klasické debilní chování postav vynahrazuje úplně perfektní gore.

Iron Sky (2012)

Parádní zábavný kousek , jen tak dál pane Vuorensola.

Svět zítřka (2004)

Koukám , že po tomto už pan Conran nic dalšího vyjma kraťasu nenatočil , jako sci-fi a animáky mě docela míjejí , ale tohle se mu tedy povidlo , to se musí uznat.

Lov (2020)

Klasika , když už někdo začne vypadat schopně , tak samozřejmě zařve , nicméně za mě  tahle směska žánrů je pořád velmi zábavná.

Jako v bavlnce (2020)

Manipulantka nejhrubšího zrna , aneb jak se domoci cizího majetku tím , že ho necháme znesvéprávnit. Poslal jsem to matce ať se koukne na to , že opravdu v dnešní době nevíš , koho si k tělu můžeš pustit a koho ne , protože na základě vzhledu a vystupování odhadne skutečné vlastnosti člověka málo kdo.