Panika v městečku (2009)

Pánové se pěkně vyblbli , kovboj , indián a kůň ve společné domácnosti řeší každodenní příhody.

Lesní duch (2013)

Krve je tam dost , ale že by to bylo tak zábavné jako originál s panem Campbellem , to rozhodně ne. Ale za to tvůrčí nadšení dám o 1 víc než bych si myslel , že je třeba.

Smrt ve tmě (2016)

Když se někdo přepočítá . Až teď po 2. shlédnutí jsem si s překvapením zjistil , že Beretta 9mm má opravdu zásobník na 15 nábojů.

Sinister (2012)

Sinister = zlověstný , hrozivý , nic dobrého nevěštící . Tak tady ten překlad sedí perfektně .

U Zlaté rukavice (2019)

Dobjej pošahanec , maskéři by měli za tento film obdržet Oscara , takhle perfektně odvedená práce se jen tak nevidí .

Detroit Rock City (1999)

Parádní road movie a to Kiss nejsou má kapela z nejoblíbenějších , ale kdysi jsem je naživo viděl a to naprosté nadšení a oddanost pochopit dovedu.

Evoluce (2001)

Na 100 minutovou reklamu docela dobrý.

Pořád jsem to já (2014)

Teda jestli někdo někdy ztvárnil pacienta postiženého touto degenerativní nemocí přesvědčivěji , tak o tom nevím , klobouk dolů paní Julianne Moore.

Chata v horách (2012)

Mix subžánrů , ale pěkně ukočírovaný , skvělé. Po opětovné projekci sundám 1 dolů , protože to co se děje ve tmě , zas tak úplně přehledné není . A jakože se toho za tmy děje přece jen dost.

Skrýš (2010)

Totožný komentář , jako k Identitě.