610 metrů nad zemí (2022)

Za celý život jsem neměl tolik motýlů v podbřišku , jako při sledování tohoto filmu . Trpim při pohledu ze skoro jakékoliv výšky dolů jako zvíře. Takže sem se celý film kroutil v křesle jak na obrtlíku. Každopádně bez debat 5hvězda , pan Mann to zvládl perfektně , obě herečky též. Zvraty v ději taky super. I když nechápu , proč tohle lidi dělaj , to normální adrenalin není.  Takže až na ten nepříjemný fyzický pocit po těle celý film , spokojenost náramná.

Moře nikdy neuvidím (1986) (TV film)

Veskrze průměr. Nicméně hlášky druhého otce Milana Neděli ty mě pobavili. A co tam dělal B. Poloczek s jazykem , když si zálibně prohlížel manželku B.Bohdalovou , tak u toho jsem si málem čůrnul.

Řeknem si to příští léto (1977)

Prequel k  seriálu Plechová kavalerie . Bavil mě hospodský Béda Zemánek  v podání K. Vochoče. Ty jeho nešťastné grimasy , když si Alžběta začala s Drobkem. Jinak ta vesnička na Táborsku byla na svojí dobu docela hodně malebná.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Občasná debilita scenáře byla vyvážena obstojným gore. No a A. Dadario , jestli byla na plastice , tak to vypadá , že se to povedlo velice přesvědčivě. Týhle paničce bych taky tašku s nákupem domů donesl a rád.

Bisangseongeon (2021)

Narozdíl od Lacike mám problém spíš se srdcerivnou 2. částí , v té 1. se mi zdá napětí budované parádně , ale jak to sklouzne pak do té americko venezuelské telenovelové kaše , tak to u mě ztrácí body svistem šumu. A nezachránil to ani můj oblíbenec Kang-ho Song. Tohle mohlo být daleko temnější a akčnější. Dívat se na korejské babičky , jak pláčou v letadle , protože je nikdo nechce , to sem si nezasloužil. Škoda.

Kazň (2021)

Hodně slušná naháněčka seriového vraha mladých žen. Psychická sonda do zvrácené duše. Navíc osobní souboj s démony 2 hlavních vyšetřovatelů. I přes tu délku , za mě natočené docela slušně poutavě. Nenudilo a bavilo.

Papilio (1986)

Krimidrama z protentokrátu a to co tam předváděl pan Kňažko , tak to mě teda fakt bavilo . 1 slovem Samorost.

Endeavour - Odchod ze scény (2023) (epizoda)

Má to hoďku a půl a je to důstojné rozloučení se seriálem a jeho postavami. Díky datel071 za takhle perfektní titulky.

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Průměr co neurazí , řemeslně zvládnuto , výběr herců docela ok , ale jak píšou kolegové , nic na co by člověk musel koukat každé vánoce.