Telefon zvoní vždycky dvakrát (1985)

3 roky před 1.  Bláznivou Střelou si tahle partička střihla kriminální komedii , jejíž žánr pak následně rozvinul pod taktovkou D. Zuckera právě Leslie Nielsen . Jsou to čisté 80. Takže na sledování tohoto skvostu musí být ta správná nálada .

V mysli vraha (2015)

O souboji 2 jasnovidců aneb o páchání "dobrých" skutků , o kterých je možno pochybovati , že by byly páchány v dobré víře.

Hezký Štědrý večer (1979) (TV film)

Pokus o krejzy komedii. Nejzábavnější bylo sledovat , jak to tam mastili se 105 Šáde a Žigulem na sněhu a ledu . To se kaskadéři zase vyblbli. A slovní fajty mezi P. Nárožným a J . Bohdalovou si zaslouží také uznání. Jinak na p. Bočana opět jen průměr.

Dívka světových parametrů (1979) (TV film)

Pepovi šli ty vodníci přeci jen líp než baliči a donchuáni . Jinak pěkná písnička od pana Štaidla.

Bang Bang! (2014)

V žánrovém popisku chybí  romantický . Tanečků a zpívánek bylo o trošku víc než bylo potřeba . Humoru poskrovnu. Nicméně na hlavní hrdinku se dobře koukalo , akce byla v pohodě , no a záběry z Práglu potěšily srdce snad každého čecháčka . O půl hoďky míň , mohl být 1 star navrch.

Arkansas (2020)

Tak tohle mi sedlo dokonale , zrovna jsem nepotřeboval žádnou zběsilou akci , ale jen kriminálku , která mě bude zajímat a bavit . I když někdo může namítat , že drogovým dýlerům fandit normální není , ale já sem byl do děje vtažen parádně a postavy mi vyloženě nesympatické taky nebyly . No ono kdyby kuci dýlovali fotbalové míče nebo vodovodní baterie , tak už by to tak zajímavé nebylo. Na prvotinu velká spokojenost.

Poslední střih (2022)

Příjemná komedie u které se učinkující museli vyblbnout notně . Originál jsem neviděl , a ten nápad je fakt neotřelý. Víc než blbinku a oddychovku by v tom nikdo ale hledat neměl.

Černé na bílém koni (2022)

Můžu se podepsat pod to , co zde píšou slovenští kolegové Anderton a Topco.

Falsifikátor (2013)

No ono se řekne komedie .  V těch letech si nemyslim , že by kriminál byl místo , kde by se děli nějaké speciálně komediální záležitosti . Ať to bylo  u nás nebo v jugošce . Každopádně je tenhle příběh natočen dostatečně poutavě. Některé zdejší figurky jsou opravdu vymazlené . Speciálně bych vypíchl Ljubinka Dragana Petroviče a pak linii okolo mladšího synka. Líbilo.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Jízda. Parádně se vyblbli se scénou výstupu po schodech ke Sakrekér. To by fakt Jeník musel být Terminátor , aby tohle dal. Jinak výborná komedie. Opět po delší době musim uznat , že ačkoliv to má skoro 3 hoďky , tak se člověk fakt nudit nestačí . Z pana Stahelskiho nám zřejmě vyrostl 1 z nejzručnějších akčních rejžů poslední doby. Jediná vytknutelná věc námi staromilci , když už tam nebyly žádné bukvice ani frndilízky , tak tam samozřejmě musel být hodný černoušek Tracker , ale to už prostě dnes ani jinak nejde.