Eating Miss Campbell (2022)

Taková na poměry Tromy až docela umírněná záležitost , ale to neznamená , že by to byla normální věc. Z názvu filmu si každý může odvodit o jakou kulišárnu tady asi půjde.

Sound of Silence (2023)

Do 3/4 docela solidní napínač , potom se nám to trochu zvrhlo v nechtěnou grotesku . Aby se to v závěrečné scéně zase dalo do kupy a připravilo na případné pokračování...

Louis C.K.: At the Dolby (2023) (pořad)

A nedá si pokoj a nedá . Ke konci s tím otcem už to bylo trochu víc přes čáru , ale kdo ho zná , tak ví. Tlemil jsem se opět cca 3/4 vystoupení , takže to zřejmě dělá dobře.

Renfield (2023)

Tak přesně má dle mého vypadat hororová komedie. Je to krvavé , je to zábavné je to  svižné , chemie mezi hlavními hrdiny funguje , žádná vata nebo srdceryvné zbytečnosti. A jsem velice rád , že se nám Mikuláš dostává snad pomalu a jistě ze dna směrem nahoru.

O buchtách a milování (1986) (TV film)

Na tomto skvostu mě celkem fascinovalo , jak se člověk vysílený a utrmácený po celodenním zápřahu potřebuje najíst buchet ,ale nepotřebuje ani kapku vody. Spoluobčané z Hanácka měli kdysi zřejmě velice odolný organismus a neznali pojem žízeň. A jestli jim tato vlastnost přetrvala do dnešních dob , tak je jim možno jen tiše závidět.

Horký vítr (1980) (seriál)

Tyhle trampoty líného samorosta holiče Šurdy jsem viděl nedávno po 40 letech znovu  a musím tedy konstatovat , že ani taková doba , tomuhle majstrštyku neubrala na kouzlu . Zásadním poznávacím znakem je , že Borivoj léčí svou až příliš  častou migrénu nejjednodušším lékem a tím je poloha  na gauči v leže nezávisle na okolnostech , místu a denní nebo noční době a tím je mi samozřejmě velice sympatický . Prostě tuhle trhlou , vyčůranou a smolařskou postavu si člověk jednoduše musí zamilovat. Navíc jako bonus naprosto skvostný dabing Karla Heřmánka .

Sežráni lvy (2018)

Zas tak dramaticky bych to neviděl , na odpad to rozhodně není. Příběh 2 osiřelých bratrů , obou vlastně svým způsobem hendikepovaných :-) Pár vtipných momentů tam určitě bylo , a leckterá hospodyňka by mohla u některých pasáží popustit pár slziček . Znova si to určitě nedám , ale jako vyloženě ztracený čas to taky nebyl. A to ani nevim jak sem se k tomu vlastně dostal.

Papežův vymítač (2023)

Tentokrát se ten hajzlík jmenuje Asmodeus a o svých protivnících ví všechno , hlavně se mu hodí do mlýna hříchy z minulosti .  Samozřejmě pro hnidopichy nic nového tam člověk , který pár vymítaček viděl , nenajde. Každopádně Russsel jako otec Gabriel hláškuje a válí, takže Je to vlastně vcelku příjemný akčňák .

Vřískot 6 (2023)

Jak prohlásila Mindy , stala se z toho frančíza. Takže jen další zářez do série . A ty 2 hodiny jsou už fakt zbytečně moc. Prostě recyklát 5x předtím už viděného a invence to něčím oživit žádná.

Sejmi prezidenta (2014)

Takový finští Páni kluci v singuláru . Akční komedie , která asi nesedne leckomu.