Malá z rybárny (2015)

Docela hodně depresivní , ale když jsem se koukl na autora předlohy , tak jsem pochopil , tudíž vše je tím pádem jasné.

La niña de la comunión (2023)

Jak píše ricci.s o té originalitě. Prostě duchařina z roku 22 , která mohla být natočená úplně stejně už před 20 lety . Na 1 večer ale ok.

Brak (2002)

Na tu sestavu , která tohle stvořila , rok vzniku a další okolnostě. No musim prostě říct , že jsem to celkem dal bez problému. A Vrtulníkova hláška : To je smrad , jako když se odkope selka . Nemá chybu , to už jsem teda leta neslyšel.

Vraždy a něžnosti (1999) (TV film)

Čistý průměr a opravdu by se to hodilo spíš na divadelní prkna než do TV. Pan Procházka má i tak daleko lepší záležitosti.

To Catch a Killer (2023)

Nemám co dodat , perfektně řemeslně odvedená práce , ale od tvůrce Divokých historek jsem popravdě čekal něco málo víc.

Žena na válečné stezce (2018)

Dívám se na komenty 1 z mých oblíbenců zde a zjistil jsem , že tento skvost o ekoteroristce jsem nějak zapomněl ohodnotit a okomentovat . Jo tak ta kapela , ta tomu teda dala na prdel , něco takhle otravnýho jsem ve filmu už dlouho nezažil . Jak se říká , na pěst.

Shi cheng (2014)

Tentokrát nám nemrtví řádí na Tchajwanu . Spouštěčem epidemie je pilulka. Člověk malinko vidí spojitost s nejnovějšími syntetickými drogami , které se vyskytly na současném trhu (Xylazin). Jsou velice levné a jejich účinky na lidskou mysl způsobují chování ne nepodobné těm zombíkům zde. Ale zatím my neuživatelé můžeme snad být v klidu :--)

Lepší pán (1994) (TV film)

Předválečný scenář německého autora W. Hasenclevera uchopil režiser Hykl průměrným způsobem . Příběh polepšeného "sňatkového podvodníka" Mobiusse , který se náhodou přes inzerát zamiluje na 1. pohled do mladičké dědičky imperia  velkoprůmyslníka Compasse . Panu Bartoškovi ty donchuáni taky šli velice pěkně.

Inscenace - Série 3 (2022) (série)

Kvality 2. řady to rozhodně nedosahuje , občas divákovi přijde , že pánové vařili hodně z vody...

Zocelovací kúra (2015)

Mayo a Čokoláda spolu řeší problém . Naprosto neškodná bady komedie , která je naplněná situacemi , kdy sem si občas opět poprskal triko . Hodně odlehčená pohodová zábava. "Já sem takovej rasista , že mám na šachovnici jen bílý figurky. Je to sice matoucí , ale černý nesměj dostat šanci vyhrát." Jako kdo tohle vymýšlí...Myslím , že dnes už by se tahle hláška do emerického filmu dostala těžko.