Sázka pro dva (1978) (TV film)

Co mi teda dost vadilo , že mezi Alešem a Laděnou ta chemie vůbec nefungovala . I ten 6 letý věkový rozdíl mezi hlavní dvojicí bych řekl , že na nich byl docela znát . Paní Vančurová měl sice hezký obličejík , ale té ženskosti  v ní bylo maximálně , co by se za nehet vešlo.

Outpost: Black Sun (2012)

Oproti o rok mladší trojce mi to přišlo o dost profesionálnější , až na toho tráboše. Jinak k tomuto bunkru nemám větších výhrad.

Psanci (2021)

No myslel sem si , že to nemůže dopadnout špatně , když měl scénář v rukou týpek , co píše s panem Iglesiou . A nespletl jsem se . Ono je to o té první lásce a dospívání na ulici. Ale jakým způsobem. Jízda od začátku do konce. Bravo. I režiser Monzon u mě napodruhé zabodoval.

Doba temna (2007)

Návod na řešení krize středního věku . Asi by se mi nezjevovala Diana , na to mám jiné adeptky , ale jinak hodně zábavná záležitost.

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Takovej háček jako paní Šafránková , to je přítel k nezaplacení , takhle mazácky sjíždim vodu  i já.

Atrakce švédského zájezdu (1989)

3 příběhy v 1 a pouze 1 skončí dobře? Ta akční linie byla jako od V. Olmera . Na rok vzniku hodně zajímavý počin.

2 roky prázdnin (1974) (seriál)

Tvým domovem bude oceán . Ten titulní song od K. Černocha , to je nostalgie.

Jack Holborn (1981) (seriál)

Jako děcko sem díky Džekovi chtěl být taky námořníkem.

Bodom (2016)

Nevyzpytatelná holčičí láska.