Vdova po dvou mužích (1981) (TV film)

M.Kopecký ty choleriky uměl parádně , zbývající 3 herci už jen zdárně sekundují.

Strážní andělé (1996) (TV film)

Na to , že se vše děje ve sledovaném domě a divák prakticky nic nevidí ,ale vše jen slyší , tak to zas taková hrůza nebyla.

Přání Ježíškovi (2021)

Je vidět , že to režíroval ženská ruka , slaďárna je to tedy notná , nicméně jako rodinný film doporučit můžu. Pobavilo mě například , když se provalilo , že Demo je dlouho utajovaná bukvice.. Petr Vaněk tam měl velice "sympatickou" roli a spolu s Nico Klimkem tvořili pro mě nejzábavnější 2 ve vedlejší linii.

Přes prsty (2019)

Potěšily hudební motivy Abraxasu a Burma Jones . Je to limonáda, nejsem cílovka přesto sem se bavil . I když mě mrzí , že se s panem Prušinovským rozešli , tak jsem se samotným  panem Kolečkem zatím doteď žádný problem neměl.

The Sadness (2021)

Na Formoze se dějou věci . Člověk by si myslel , že toto téma už musí být vyčerpané do mrtě , ale evidentně to jde natočit i v roce 21 po svém a docela zajímavě . Ale popravdě , je to brutal a strejda má radši , když je to aspoň trochu občas odlehčené do té komediální roviny.

Seed (2007)

Ten plakát je zajímavej . Nic naplat Uwe není Tobbe nebo John . A Seed není Jason nebo Michael. Každopádně , kdyby kameraman neprodělal těch pár epileptických záchvatů a zaplatili si i osvětlovače , zas tak bídně , jak to tu vypadá bych to neviděl . Některé mordíky byli interesantní.

X (2022)

Největší horor jsem tam zažil cca v 1 hodinu a 30 minut , ještě , že to nebylo detailně . To by byla fakt hrůza.

Cirkus Columbia (2010)

To se tak člověk dívá na tu jejich nádhernou krajinu a řiká si , proč se tam vlastně takhle nesmyslně sousedi mezi sebou zabíjeli . M. Manojlovič ve svém standardu.

Psycho Cop 2 (1993)

Důstojník Vickers sice hláškuje jako o život , ale rozjíždí se to straašně pomalu , 2. vražda až po 3/4 hodině. Je to opravdu takový slabší bratříček Maniac Copa, i ta 2 MC je snesitelnější než toto.

Temný dům (2020)

Rebeka to utáhla celé v pohodě. Pár nepříjemných momentů tam bylo. Ale jelikož 4 hvězdy dávám větším majstrštykům , tak tohle je průměr za 3. Doporučit ale rozhodně můžu.