Smrtelná aliance (2013)

No to mě ho... JCVD se zrzavým účesem ala Beethoven vraždící a hláškující o 106 . Dabován nebožtíkem JP. Teda ta naháněčka a bitka v koruně a větvích stromu tosneviděls. Scenáristy sice zřejmě produkce našla někde u kontejnerů , ale jinak parádní výplach , nevěřil bych tomu ,ale pobavilo .

600 kilo zlata (2010)

Přesně na nedělní odpoledne . Tak nějak to vyšumí do ztracena. A to mě tyhle adventury v džungli baví.

Médium (2021)

Neurazilo , ale jen kvůli té atraktivní destinaci bych to zas úplně do výšin nevynášel . Nízký rozpočet na tom dle mého vidět byl . Každopádně na ty 2 hodiny to je zvládnuté v pohodě. Nenudilo a tak doporučit celkově můžu . Přibližně to vystihl kolega C0r0ner. Jediný problém je ten , že oba 2 ty filmy jsou kvalitativně trochu jinde.

Kurz manželské touhy (2021)

Velká spokojenost , tenhle scenaristický tandem šlape jak má . Zajímalo by mě co by řekli na takhle napsané figurky pánové Hrabal s Menzelem. Ústřední zápletka neotřelá a moje oblíbenkyně paní Plodková opět válí.

Inscenace (2020) (seriál)

I takhle se dá trávit Lokdaun , aneb docela hodně muziky skoro zadarmo. 1. řada jako rozehřívací kolo , 2. řada už téměř dokonalá bomba. Párkrát sem si při ní vzpomněl na Black Books .

Smlouva s ďáblem (2000)

No nedarovala mu Eliška Ďáblice hochovi žádné přání zadarmo . Opravdu moc příjemná komedie.

Poslední diamant (2014)

Tyhle Heistovky mě povětšinou nezklamou , zřejmě jsem pro tenhle žánr filmu ideální spokojený divák.

Čoky (1984) (seriál)

Docela mě pobavilo , že to některé zdejší kolegy tehdy asi i děsilo . Pravda , v té době v ČST moc velký výběr nebyl , ale tohle byla s prominutím taková chujovina. Jako sledovat ve Veze 6 týdnů za sebou chlapečka , kterému jebe, protože má v makovičce najedou o pár hlasů navíc , tak na  to byla i tehdy potřeba docela odvaha. Nicméně zřejmě od té doby jsem zatížen na Milfky , protože Carol Drinkwater byla ve své době opravdu luxusní paňmáma , které bych sešteloval rozvody rád , slovy zdejšího klasika.

Starosta Kingstownu (2021) (seriál)

Nepamatuju se , kdy naposledy mě něco takhle utáhlo a nepustilo , že jsem to musel dát celé za 3 večery . Malinko znejistělý bych byl ohledně reálnosti příběhu . Protože nemyslím , že by Majkovi každá jeho skopičina , kterou někomu provedl , prošla takhle docela lehce. Nicméně filmařsky nemám co vytknout , perfektní.

(1995)

A my se docela pobavili , je to spíš takový slepenec a evidentně to na place při natáčení bylo asi volnější. Ale k odpadu to má blízko asi jako papež k mekdonaldu, nebo Dalajláma k formuli 1 , nicméně za mě atmosfera 90. zachycená parádně.  I když uznávám , že ne každému to sedne.