Keullojet (2020)

Korejská báchorka malinko ve stylu Insidious . Za mě ok .

Kaviár jen pro přátele (1969) (TV film)

Výborně naservírované čecháčkovství . Dnes jsou fotky z dovolené prezentované  na kloudech nebo přinejhorším fleškách . Dřívávějc to bejvaly diapozitivy , jinak se prakticky zas tak nic moc nezměnilo.

Paranormal Activity: Next of Kin (2021)

Hopsavá kamera mě povětšinou nechává chladným , ale tenhle zásek ze série se opravdu povidl. A zodpovědně můžu konstatovat , že do takovéhle dírky by mě nikdo  nedostal ani tím pověstným párem koní . Fake Amish family parádně.

Vicious Fun (2020)

Takhle mělo vypadat Volným pádem od Š.Kozuba.

Sky Sharks (2020)

Ano , zde stačí na recenzi  , že je to totální úlet , a přesně takto to mám občas rád . Pro někoho to možná bude už přespříliš , ale já se bavil královsky. Triky jsou sice občas tragické , ale celkově to je neskutečná jízda.

Werewolves Within (2021)

Jak tu píšou kolegové , té hororové  stránky se to dotklo jen lehce , nicméně ta komediální mě docela bavila . To panoptikum figurek tam tvůrci poskládali pěkně . A na to , že se to natočilo zřejmě během 2 dní za stravu a nocleh , tak si tedy vůbec nestěžuju.

Případ mrtvého nebožtíka (2020)

Dám jim o 1 navíc , protože slušné parodie se tady točily naposledy v 80. letech a tohle mě vůbec neurazilo .  Samozřejmě D. Novotný není L . Nielsen nebo CH. Sheen. Nicméně očekával jsem daleko horší výsledek.

Ubal a zmiz (2021)

Příjemné překvapení , starší generaci bych to asi nedoporučil , nicméně potěšilo mě zde prakticky vše , od lokací , přes herce , technickou stránku věci až po celkovou filmařinu. A koukám , že si zde pan Hobzík vzal fundament ze svého seriálu . Jen tak dále.

Někdy v dubnu (2005) (TV film)

Další z těch cca 4 zásadních filmů , které vznikli 10 let po té obrovské vybíjené v srdci východní Afriky .