Shrek: Zvonec a konec (2010)

Osel a kocour, jediná dobrá vyhlídka tohoto pokračování. Jinak doufám, že je to vážně Konec a Dream Works začne pracovat na jiné příšerce.

Americký gangster (2007)

Příběh podle skutečné události, už jen to mi bere dech. Do toho v hlavních rolích zasazeni dva vynikající herci a to vše pod taktovkou tak výborného režiséra jakým R. Scott je. Věřím, že film si musí užít skoro každý z nás a je mi jasné, že nejsem sama, kdo si říkal, tak tady bych se ocitnout vážně nechtěla.

Po přečtení spalte (2008)

Čekala jsem, že mi bude stále nějaká scéna dráždit bránici, ale zasmála jsem se jen párkrát - vždy to bylo kvůli Bradovi, takže ty tři hvězdy patří asi především jemu. Nápad vše tak absurdně zamotat byl sice zajímavý, ale naservírování mě osobně nějak nedostalo.

Letní vzplanutí (2001)

Nudná romantická komedie s až moc jasným dějem. Vlastně po půl hodině je Vám jasné jak to skončí, takže pokud máte Filipa, tak film klidně můžete vypnout.

Imaginární lásky (2010)

Miluju filmy, ve kterých se najdu. A ještě bych chtěla na tomhle vyzdvihnout krásnou hudbu (už sháním soundtrack ;o) a především vedlejší vyprávění jiných lidí, co prožili s někým druhým mi film úžasně oživilo.

Zpívání v dešti (1952)

Skoro u každého muzikálu se zmiňuji, že je miluju a tenhle není výjimkou, především proto, že hlavní hrdina si za všech okolností zachoval DŮSTOJNOST ;-)

Vlasy (1979)

Hlavní hrdina, který mě neuvěřitelně zapoutal a donutil mě tím, abych s ním prožila jeho "životní" příběh, který byl doprovozen úžasnou hudbou a choreografií, k tomu konec, který v mém srdci zanechal neuvěřitelnou stopu.....

Kalamita (1980)

Scénu, kdy Jaroslava Kretschmerová uzdravuje Bolka Polívky, chci vidět ještě aspoň 100x :-D

Na vlásku (2010)

Miluju animaci z dílny Disneyho. Pohádka měla vtip, krásné písničky, které zážitek z filmu vždycky vyzdvyhnou. Kdyby s princeznou nemlátila puberta, řekla bych, že princezna byla kouzelná. Na místo toho jsem si zamilovala "vysvoboditele" Evžena :o)

Varieté (2010)

Druhá polovina mi přišla, že jsem na koncertu Christiny A. a jelikož má výborný hlas, tak mi to ani tak moc nevadilo. Film předčil mé očekávání, příběh beru na milost a taneční choreografii vyzdvyhuji hodně vysoko.