Psycho (1960)

Bojím se skoro u každého hororu, ale dlouho se mi nestalo být zakrytá peřinou a vždy připravena schovat hlavu, když venku řádí teploty přes 30 stupňů.

Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

Hrabat se mi v hlavě, to jo, ale že bys mě pustil do své, to ne. - přiznávám se, vidět to ještě jednou, tak jsem z toho vyhrabaná.

Riskni to s Polly (2004) odpad!

Film, který mi vzal dech - jsem znechucena!

Počátek (2010)

Je to počátek něčeho nového, nepoznaného a neuvěřitelného. Originalita se vším všudy, genialita na každém rohu.

Zápisník jedné lásky (2004)

Krásný příběh, který je něčím velmi výjmečným. A ne jenom tím, že veškeré dojetí, které se uskutečnilo 10 minut před titulkami pozvolna vypršelo. Škoda toho konce. Ale jinak doporučuji všem, protože je to jeden z těch filmů, který má své místo na filmové obloze v souhvězdí romantických dramat.

Moulin Rouge (2001)

Nádherný muzikál, Your Song v podání Ewana McGregora je snad jedna z nejúžasnějších písniček v dějinách filmu. Krásný pocukrovaný příběh s tak trochu více dojímavým koncem. How wonderful life is while you're in the world

Dopisy pro Julii (2010)

Milej filmík, který když provnáte s těmi všemi podobnými tak vychází jako lepší průměr. Jinak originální nápad, který je však hodně přitažený za vlasy. Chtělo by to více reálného nádechu a ne tak jasný konec ;-)

Přestupný rok (2010)

Anna z Bostnu a Declan trhan - sympatická dvojce v nudném a velmi průhledném filmu.

Četa (1986)

Úžasná hudba v pozadí filmu, na který se díváte očima hlavního hrdiny Taylora. Mě osobně jeho životní cesta nezasáhla, přiznávám se, že i kdyby to s ním nedopadlo ne moc dobře, tak by mi to bylo v celku jedno. Pohled na válku v podání pana Stonea mě prostě nesedl, myslím si, že je spoustu lepších filmů, které osobně já budu vyzdvyhovat a tenhle mezi nimi nejspíše asi nebude.

Ponorka (1981)

Více jak tři hodiny jste s nimi zavřeni v té škatuli, která si zpočátku poklidně brouzdá po moři. Za tu dobu, si připadáte, že jste právě jedním z nich a když se jim nedostává kyslíku, tak se Vám najednou také zdá, že se Vám špatně dýchá. A i když by Vás to třeba nikdy nenapadlo, tak jim fandíte, aby dojeli v pořádku do přístavu, i když jsou to Němci a zdraví se tak jak se zdraví.