• Rodinný

Double Down (2005) odpad!

72 % ? To myslíte vážně ? Neila Breena jsem moc neznal a když jsem viděl to velké hodnocení tak jsem si řekl že tomu dám šanci, doplatil jsem na to. Co to sakra bylo za kravinu ? Naprosto pomíchaný příběh který rozhodně není jak Akční, Thriller tak třeba Drama. Je to spíše totálně špatně udělaná komedie, místo akce jsem se neuvěřitelně smál jaká je to kravina a události které jenom tak nastanou už nechci vůbec komentovat. Odpad ! 0/10

Stranger Things - Kapitola sedmá: Masakr v laboratoři (2022) (epizoda)

Kdybych počítal do několikati tisícin tak je tato epizoda asi nejslabší ze všech pěti hvězd ale jak říkám o nějakou tu tisícinu, konečně víme jak se Vecna zrodil a musím říct že to za 1h a 38 min opravdu stálo ! 9/10

Stranger Things - Kapitola druhá: Vecnova kletba (2022) (epizoda)

Hlavní záporák se nám pomalé představuje a věřím že již brzy bude nějaká ta akce, nejlepší scény za mě byly opět s Mikem a El, vše je teď vyhrocené a jsem zvědav jak vše dopadne. 9/10

Stranger Things - Kapitola osmá: Bitva u Starcourtu (2019) (epizoda)

Emociálně největší bomba kterou jsem kdy zažil, a ne jen to. Poslední díl 3. série je něco neuvěřitelného, já který si vychvaloval konec 2. série ale na tohle to nemá. Totálně emočně zničující díl který rozbrečí většinu diváků a já se divím že jsem to ustál. 10/10 a kdyby to šlo tak bych dal víc.

Stranger Things - Kapitola sedmá: Kousnutí (2019) (epizoda)

Ale jo! Na 5 hvězd to bude, předposlední epizoda se zaměřuje hlavně na akci která se celkem dost dobře daří ale stejně je asi nejvíce zajímavý vztah mezi Mikem a El, uvidíme jak vše dopadne ve velkolepém finále! 9/10