Barbie (2023)

Veľmi príjemný oddych od všetkých tých rozum lámačiek. Emancipovaný Ken sa vzoprie Barbielandu. Môžem len povedať, že tak jednoduchý dej sa zvrtol do zaujímavej zápletky.

Oppenheimer (2023)

Akože... Čo si budeme... Šťastie v nešťastí, že práve Amerika zostrojila prvú atomovku. Dá sa to povedať aj o tejto snímke. Kvôli zbytočne skomplikovaným a predĺženým dialógom to celé padalo, no našťastie film zrežíroval Nolan, a ten teda vie ako divákovi dať dvoj alebo trojhodinovú husiu kožu. Ale, ale... vo mne sa hromadil zlý, nudný pocit pomaly ale isto ako akvárium so sklenenými guličkami. No na druhú stranu nesmiem zabudnúť na Emily Blunt, ktorá sa na svoju rolu dokonalo hodila.

Arctic: Ledové peklo (2018)

Dalo by sa povedať, že ma to zobralo. Bola som veľmi príjemne stiahnutá do deja.

Terrifier (2017)

Na tento film len tak ľahko nezabudnem. Bolo to dosť brutálne, doslova mi prestalo chutiť. Ale aj napriek brutalite má film dosť dobrú atmosféru. Klaun je dosť vydarený. Ide z neho presne to čo má. Bol nechutný a zvrátený. Ale dosť zlyhávali herecké výkony a ,,staré dobré,, hororové klišé.