• Krátkometrážní

Živí mrtví (2010) (seriál)

Kvůli tomu že seriál má 134 hodin, se mi do toho vůbec ale že vůbec nechtělo.. ještě že jsem si to pustil. Bomba, říkal jsem si o čem může být jedenáct sérií, co tam s těma zombíkama dělají? Tolik nápadů by mě ani nenapadlo. Výborné obsazení herců, skvělý soundtrack, geniální zvraty a jak jsem říkal, parádní nápady. Tento seriál má tolik postav a tolik úmrtí, že je to neuvěřitelný. Hlášky ze seriálu (a to aj od jiných postav než Negan) mi zůstali v hlavě až do teď. Excelentní, doporučuji. <3

Stranger Things (2016) (seriál)

Tak tohle je neuvěřitelné, co tohle dokázalo je extrém. Výborné prostředí, skvělý nápad a nebo i obsazení herců je topovka, a ta hudba? Soundtracky si pouštím do teď. Tohle je bomba na kterou nelze zapomenout. Tak zamotaný seriál, u kterého na začátku série nejde uhádnout o čem bude, nebo jak se bude vyvíjet. Každý start série překvapí a já nechápu co mi tenhle seriál ukazuje, a ten moment když na konci sérii pochopíš o čem to je a pustíš si to znova, budeš vědět jak je to excelentně udělané a propracované. U pár momentů se člověk i dost nasměje, paráda. Extrémně doporučuji. <3

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tomuto seriálu jsem se vyhýbal jak smrti. Po první epizodě, a po několika dalších mě to nebavilo. Od 6. epizody mě to chytlo, ale ne na dlouho, až při 4. sérii, mě to chytlo. Zkrátím to, byli epizody, které mě absolutně nebavili, ale byli epizody, které mě naopak zase parádně bavili. Akční scény, dobrodružství některých postav, zvraty, smutné momenty, obsazení herců a hudba, děla z tohoto seriálu extrémní bombu. Jak jsem říkal, seriál mě mockrát nudil a proto mi to trvalo dokoukat 2 roky (a to byli všechny série už venku), i přesto doporučuji. <3

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Nikdy.. a fakt nikdy mě nezaujali Přátelé nebo jiné komediální seriály na tento styl, jen Dva a půl chlapa. Skvělý humor a parádní obsazení herců (až po část kde ještě byl Charlie Sheen) to bylo excelentní, i s Waldenem je to super, ale už to není Dva a půl chlapa. Ke konci se už aj vyvíjel příběh, a nebylo to jen komedie, komedie a komedie, postupem času se v dalších dílech odhalovala minulost, a byli epizody u kterých jsem si pustil další díl, kvůli tomu že to i napínavě skončilo, a né jenom abych viděl další komedii. Doporučuji. <3

Ten Největší (2007)

Jou Stane hej! Tohle bylo parádně zahrané, zpracované a humorné. Na tento film rád vzpomínám, na část jeho života, nebo jeho tréninku s mistrem, nebo i část ve věznici. Ten největší je jeden z těch největších filmů, dobře tak jeden z mých neoblíbenějších filmíků. Tak dlouho jsem se tak nezasmál, a jak říkám, humor máme každý jiný a nejlepší kombinace je akčnost a komedie v jednom filmu, doporučuji. <3

Avengers: Infinity War (2018)

Tohle je rozhodně nejlepší Marvel film co kdy vznikl, možná i nejlepší film co kdy vznikl. Skvělé akční momenty, výborný záporák, hudba u které Marvel nezklamal a příběh neboli Thanosova dobrodružná cesta pro kameny, je ultimátum. Nenávidím otevřené konce, ale tady byl perfektně zpracovaný a aspoň jsem se tenkrát mohl těšit na pokračování tohoto super filmu. Už při Age of Ultron, kde podtitulková scéna ukázala záporáka Thanose, byla dost cool. Doporučuji. <3

Medvěd na koksu (2023)

Konečně jsem se k tomu dostal, tak jsem se na tento film těšil a furt jsem ho odkládal. Už při traileru jsem věděl že to bude dost dobrý film, a taky byl. Mě se teda líbil, nebral jsem to tak moc jako komedii, aj tak jsem se u několika scén dost nasmál. Říkám to už několikrát, humor máme každý jiný a je hodně lidí, kterým se to nelíbilo. Poprvé jsem si říkal, že je to dobrý nápad, a pak zjistím že to je podle skutečné události, oh shit.. hned jsem se na film těšil více. :D Zpracování mi přišlo dost fajn a hudba která do toho hrála, je hudba která tomuto úplně že sedla. Jediné co musím zmínit je že některé postavy (většina) byli dost nudné a absolutně tam neseděli. Ale i tak, doporučuji. <3

Matka (2023)

Tak tohle je přesný opak Vyproštění, tam byli akční scény na jeden záběr, tady se při první akční scéně změní každou sekundu. Proč jsem to vůbec srovnával s Vyproštěním? Je to kvůli tomu že mi prostředí přišlo dost podobné a v podstatě oba dva někoho zachraňovali. Musím říct že příběh zajímavý a to samé i zpracování. Není to topovka, ale dá se to, doporučuji.

Na lovu (2021) (pořad)

Aspoň vždy když člověk něco dělá v kuchyni, a tohle zrovna jde v televizi, tak si může poslouchat otázky a jejich odpovědi, které vás buď vzdělají nebo pobaví. Nic extra.. nic extra, ale co mě dost rozesměje jsou hvězdné speciály, kde celebrity ví jak pobavit. Lovci, né jen že jsou chytří, ale někteří též pobaví, takže když se zvolí vtipný lovec a vtipná celebrita, tak si to dost užiju. :D

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Geniální nápad a super zpracování. Seriál jsem si užil, nepatří mezi topky ale dost cool. Korejský Netflix ukázal kvalitu, a to se moc často neděje, uvidíme co bude s tou druhou sérií. Napínavé scény a smutné momenty s postavami, které si za pár dílů lidé oblíbí, je dost good. 6 různých dětských her se soundtrackem, který jen tak z hlavy a z celého internetu lidé nesmažou, je něco, čemu nemůžu říct že seriál je špatný. Doporučuji. :3