• Krátkometrážní

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

No co dodat panu Zdeňku Pohlreichovi. Nezapomenutelné hlášky, parádní pořad když máte u sebe jídlo, když potřebujete dostat chuť na jídlo nebo i inspiraci na vynikající jídlo, u kterého je malá šance že se vám povede stejně dobře, ale i velká že se vám povede líp. :D

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Show Jana Krause je naprosto parádní kousek, a i když je tam nudný host, Kraus vždy pobaví jak hosta, tak diváky, nebo hosta dokonce přenese na vlnu humorného typu a může Krausovi nahrát. Tolik dílů že tohle člověk nemá šanci stihnout vidět, včetně mě a všechny díly budou určitě povedené, doufám že si to myslím správně.

Mikýřova úžasná pouť internetem (2020) (pořad)

Tomuhle se nemá co vytknout, tolik komedie, tolik informací, tu není nic špatně. Tohle je zlato internetu a i když vám některé názory nepřijdou správné, vtipy furt naprosto perfektní a nějaké to info navíc do svého života získáte. Mikýřova úžasná pouť internetem je naprosté zlato.

Británie má talent (2007) (pořad)

Mnohem lepší forma Česko Slovensko má talent, kde je víc kontentu, lepší vystupující a nápady, které v Česku rozhodně neuvidíte. Porota je tak tisíckrát lepší a člověk se u ní dost zabaví. Publikum víc reaguje a nesedí tam jen jako sochy. Nerad to říkám ale tak je to vždycky, zahraničí prostě vede.

Talking Dead (2011) (pořad)

Pokud jste milovníci The Walking Dead, tohle je parádní doplněk u kterého se hodně věcí člověk dozví. Jako na ploše tohle mít puštěné a k něčemu to poslouchat, za mě výborné. Sice ano, ty co neumí anglicky, budou potřebovat titulky, nebo pokud vás zajímá každý detail, tak i alt tabovat, hodně věcí je tam totiž ukázáno než řečeno.

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Honza Dědek tu jako pořadatel sedí, ale už tolik nepobaví, to je trochu zlé, ale na druhou stranu tu máme hosty, kteří tu vždy rozesmějí. Za mě fakt zábavný pořad, u kterého se hodně věcí člověk i dozví. Pokud nechcete každou sekundu se smát a chcete takový alá podcast, je tohle dostatečné.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Ukázková senzace jak mají vypadat hororové dramata. Parádní herci a postavy, vynikající nápady s hororovými prvky, nečekané momenty a nadupané zvraty.  Tohle je nekonečná jízda, 250 hodin se totiž těžko hledá a někdo to má i na celý život. :D

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Vynikající zakončení té snad nejlepší trilogie co ve filmovém světě vznikla. Pán prstenů je zlato a je fakt zvláštní že něco co má tři díly po třech hodinách (bez prodloužené verze), takto dokázalo zabavit, překvapit a nenudit. Nic tu není špatné a chyby se tu hledají fakt těžce. Opravdu jsem dlouho přemýšlel jaký díl je nejlepší a o kousek to vyhrál Návrat krále nad Společenstvo prstenů, samozřejmě i Dvě věže jsou skvělé. Soundtrack je tu naprostá paráda, a ne jen úvodní znělka, ale i při celém filmu. Příběh je tu neskutečný a postavy napsané výborně s parádními herci.

Hodiny (2023)

Jenom první snímek byl povedený, tenhle film si to že prvních 30 sekund má diváka zaujat, vzali moc vážně. Tohle byla absolutní nuda, skákání od jednoho tématu k druhému a za mě zbytečnost. Věřím že z tohoto se dalo udělat něco pořádného, ale jak vidím moc se to nepovedlo, teda jestli téma nuda neměl být záměr. :D

Rakeťák (2022)

Možná i kdyby tam nebyl Rakeťák a nebyl by to spin-off, dopadlo by to reálně líp. Tohle je další film,  který má zisky jen kvůli značce a ne kvůli tomu samotnému filmu. Čekal jsem že to ale bude větší odpad, a proto je to na koukání příjemné a když se od ignorují nedostatky (což je dost obtížné), se film dá nějak dokoukat a možná i užít.