Detektiv Martin Tomsa (1994) (seriál) odpad!

Tak tohle je nejtěžší možný kalibr. Jak může někdo takhle hrozně přehrávat a zároveň se u toho neválet smíchy, to nepochopím, stejně jako odvahu tvůrců s tímhle dílem vyrukovat na svět. No alespoň odvaha nechybí.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Neskutečně neoriginální blbost, ale několika opravdu špatným ftipům jsem se zasmál. A to tak, že vážně od srdce.

Rambo III (1988)

Tak debilní, že už hodnotím jako pětihvězdičkovou špatnost.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Tak tohle opravdu mistrovi vyšlo. A až po shlédnutí tohoto dílu si může člověk vychutnat tolik zatracovanou epizodu II. Díky za tuhle šestidílnou ságu.

Evoluce (2001)

Celkem velkorozpočtová reklama na šampón.

Extrémní svahy (2005)

Taková snowbordová onanie, ale hezky se na ni dívá.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Ale jo, těch pět si s odřeným a notně oslizlím ouškem zaslouží.... I když mi nějak unikají ti Májové, či Aztéci kousek od jižní točny, ale nebuďme škarohlídi, většině amíků to ani nepřijde. PS a potkat během natáčení živého predátora, když to nečekáte je fakt velmi zvláštní zážitek.

Swordsman (1990)

Jestli měl tenhle film nějaký scénář, podle kterého se točil, tak bych si ho s chutí přečetl. Větší slátaninu jsem nezažil. Příšerný děj, nerozeznatelné postavy, úchylná písnička provázející film(nechápu proč), šíleně špatné akční scény. A právě pro tu debilitu snímku musím dát plný počet, protože takovéhle špatnosti se jen tak nevidí. Naštěstí.

Legenda o Červeném draku (1994)

To je fakt naprosto nečekaný počin, pro milovníky špatností povinost. Stupednější už jsou snad jen LOVCI UPÍRŮ a SWORDSMAN.