Bitevní loď (2012)

Bombastické efekty a mať tak dvanásť rokov, tak sa Andrejko blaženosťou zblázni.

Báječný hotel Marigold (2011)

Veľmi príjemný a láskavy pohľad do budúcnosti, ked mladosť už dávno odvial čas.

Miláček (2012)

Herečky na jedničku, len Pattinson nezmaturoval.

Perverzáci (2011) odpad!

Nechápem, čo na tej hnusobe má byť poetické.

Vlak života (1998) odpad!

Primitívne, hlúpe, cielene uražajuce bez akehokoľvek zmysluplného vtipu. Asi dám natočiť film plný vtipu o norskom vrahovi Breivikovy ako vtipne vraždí svoje obete, čo Vy nato ? Ale premňa predsa len vynikajúca správa, ked som sa dozvedel, že tento rumunský cigánsky degeš ani nie rok po skončení natačania načisto umrel, ked na jedno posedenie skonzumoval celého psa dobrmana, nech mu je zem ťažká.

Poslední vymítání ďábla (2010)

Film je prínosom aspoň tým ako ukazuje a usvedčuje kresťanskú cirkev z podvodov a vlastne vedomím okradaním nešťastných ľudí, ktorí potrebujú psychiatra a nie zlodejského farára, ktorý za taketo trápne vymietania berú nekresťanské peniaze.

Náhradníci (2009)

Keď začnete v tom hľadať rôzne medzery, kaňky, tak ste hned s hodnotením niekde v dole Jarda v Ostrave. Ja som chyby nehľadal, ale sledoval ako to pekne odsypuje s primeranou akciou so zvláštnym poňatím a chápajúc to ako, čo keby a vniknutím priamo do filmu mi veru nebolo všetko jedno. Som rád, že som originál bez nejakého Barbie náhranika.

Albert Nobbs (2011)

Ono sa žiada povedať, netlačte peniaze do skrine, ani do špecialnej Rathovej podlahy, ale žite. No na strane druhej nieje zlé mať niečo odložené bokom, aby ste aj potom mohli žiť. Ináč filmík chutnučký ako palačinky so škoricou.

Hněv Titánů (2012)

Rozpršalo sa a titáni sa rozrastli ako huby po daždi, až človek nevie ktorý je jedovatý.

Bitch Slap (2009) odpad!

Stupídne až hrôza, toľko naivity, hlúposti , natočené pre duševne zaostalé publikum.